REKLAMAeWinner Banner

Czas na pierwszy trening w Polsce. Jutro żużlowcy wyjadą na tor

Stadion Miejski w Ostrowie Wlkp.

Stadion Miejski w Ostrowie Wlkp. (fot. Damian Kuczyński)

Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami, we wtorek żużlowcy z Ostrowa wyjadą na tor Stadionu Miejskiego przy ul. Piłsudskiego. Będzie to pierwszy trening w Polsce, przed zbliżającym się sezonem 2021.

Już w zeszłym tygodniu trener Arged Malesa Ostrów Wielkopolski - Mariusz Staszewski zapowiadał, że jeśli tylko pogoda pozwoli, pierwsze treningi odbędą się prawdopodobnie we wtorek. Teraz wiemy już na 100%, zawodnicy jutro o godzinie 12:00 pokręcą pierwsze kółka. Niestety jazdy treningowe będą zamknięte dla publiczności, w związku z reżimem sanitarnym.

– Chcemy wykorzystać dobrą pogodę i fakt, że tor jest już przygotowany – mówi trener Mariusz Staszewski w rozmowie z klubowym portalem. – Dopiero wszystkich informuję o pierwszym treningu. Zobaczymy, kto na jutro będzie już gotowy. Spodziewam się jednak, że krajowa kadra we wtorek wyjedzie już na tor.

To nie pierwszy raz, gdy treningi w Ostrowie zaczynają się tak szybko. Teraz, gdyby nie obostrzenia, na Stadionie Miejskim zjawiłoby się pewnie wielu zawodników z innych klubów. – Na ten moment możemy tylko trenować we własnym gronie. Co będzie dalej i jak będą wyglądały kwestie sparingowe, zobaczymy wkrótce - dodaje Mariusz Staszewski.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 0.9104 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl