REKLAMAeWinner Banner

Chwile grozy w Rosji. Motocykl pękł na pół! (wideo+foto)

Motocykl po wypadku Nikity Tołoknowa

Motocykl po wypadku Nikity Tołoknowa (slajd: You Tube)

W miniony weekend odbywały się kolejne zawody ice racingowe w Rosji. Tym razem lodowi specjaliści rywalizowali we Wiatskich Polanach. Podczas zmagań doszło do bardzo niebezpiecznego zdarzenia z udziałem aktualnego brązowego medalisty mistrzostw Europy.

Ice speedway ma to do siebie, że potrafi być niezwykle niebezpieczny. Kolejna powodująca dreszcze sytuacja miała miejsce we Wiatskich Polanach. Podczas siódmego wyścigu zawodów pucharu Rosji, walkę o jeden punkt toczyli między sobą Eduard Krysow i Nikita Tołoknow - brązowy medalista IME z Tomaszowa Mazowieckiego. Na samej końcówce drugiego okrążenia, Tołoknow pojechał zbyt szeroko i zahaczył o usypaną ze śniegu "bandę". Sam upadek był bardzo groźny i bolesny, a dodatkowo w jego wyniku, motocykl  rozpadł się na dwie części. Rosjanin miał tylko pauzę w następnej gonitwie, w kolejnych dwóch już powrócił na tor.

Materiały wideo z dwóch różnych perspektyw prezentujemy poniżej.

To była już przedostatnia runda zmagań w ramach pucharu Rosji. Finałowe rozstrzygnięcia zapadną w najbliższy weekend w Jugorsku. Na tę chwilę w klasyfikacji generalnej prowadzą ex aequo Daniił Iwanow i Nikita Bogdanow. 

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1149 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl