REKLAMAeWinner Banner

Poole szuka sponsorów. Możesz zostać nim również i ty

Wimborne Road (Poole)

Wimborne Road (Poole) (fot. Dawid Bas)

Sezon SGB Championship jest tuż za rogiem, a sytuacja brytyjskich klubów stoi pod znakiem zapytania. W celu utrzymania klubu, Poole Pirates uruchamiają program sponsorski i czekają na oferty

Poole Pirates są jednym z najbardziej utytułowanych klubów na wyspach. W tych barwach sukcesy osiągali Maciej Janowski, czy nowy nabytek Plymouth Gladiators – Bjarne Pedersen. Ten drugi jest uznawany za legendę zespołu i zajmuję drugie miejsce pod względem najbardziej punktujących zawodników w historii zespołu. 

Pirates już raz musieli się wycofać z rozgrywek SGB Premiership i teraz dołączają do rozgrywek brytyjskiej Championship. Wśród "Piratów" będzie występował obecny mistrz Wielkiej Brytanii, czyli Rory Schlein. Dan Ford, promotor drużyny, ma bardzo ambitne plany względem klubu. Do ich spełnienia potrzebuje on jednak kilku sponsorów. 

Wchodzimy w nowy okres Poole Pirates. Mieliśmy zacząć to już w 2020, ale Covid-19 pokrzyżował nam plany na jazdę w strukturach Championship. Zamiast się załamywać, aktywnie spożytkowaliśmy ten czas i wymyśliliśmy kilka ciekawych projektów, które chcemy uruchomić w 2021 roku – Opowiada z zainteresowaniem Dan Ford. 

Pakiet sponsorki jest bardzo szeroko rozwinięty. Począwszy od reklamy na kewlarze po baner na stadionie w Poole. Sam zarządca zapewnia, że klub może być dobrym miejscem do promowania swojej firmy. 

Jako jeden z największych klubów w mieście, możemy zaoferować bogatą ofertę reklamy na naszych platformach social media. W grę wchodzi również lokalna prasa. Mam nadzieję, że znajdziemy odpowiednich inwestorów, aby zapewnić byt klubowi. 

źródło: strona internetowa Poole Pirates


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 0.928 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl