REKLAMAeWinner Banner

Adam Ellis znalazł nowy klub

Adam Ellis

Adam Ellis (fot. Roman Biliński)

Kariera Adama Ellisa nabiera zdecydowanego rozpędu. Po związaniu się kontraktem we Szwecji i Polsce, Brytyjczyk znalazł zatrudnienie w swoim rodzimym kraju. Z usług Adama będą korzystać Sheffield Tigers

Jak powszechnie wiadomo,  z rywalizacji w tegorocznym sezonie SGB Premiership wycofał się triumfator rozgrywek w sezonie 2019, czyli Swindon Robins. Tytuł w barwach tej drużyny zdobywał obecny zawodnik 7R Stolaro Stali Rzeszów, Adam Ellis. Miał on również bronić barw Swindon w obecnym sezonie. 

Ellis czekał na zatrudnienie przez ponad miesiąc, ale ostatecznie został podpisany przez występujący w SGB Premiership zespół Sheffield Tigers. Sam zawodnik nie ukrywa, że jest podekscytowany takim obrotem spraw:

Jestem podekscytowany kontraktem z Sheffield. Jest to klub, dla którego chciałem jeździć przez kilka ostatni sezonów, ale wreszcie się udało. Chciałbym podziękować Marc'owi oraz Damien'owi Bates oraz Simon'owi Stead za ściągniecie mnie tutaj. 

Brytyjczyk patrzy pozytywnie w przyszłość i nie może się doczekać, kiedy będzie mógł wyjechać na tor... Bo musi skończyć pracę remontowe w domu:

Wieści z UK są bardzo pozytywne. Trzymam kciuki za to, że sezon rozpocznie się z kibicami i w maju. Jeżeli nie zacznę startować do maja, wsiądę na motocykl w kwietniu. Mam do skończenia remont w domu, zanim wsiądę pokręcić sobie kilka kółek – Śmieje się Adam Ellis. 

Adam dołącza do m.in Troy'a Batchelora i Jack'a Holdera w barwach "Tygrysów" z Sheffield. 

źródło: inf. prasowa


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.2606 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl