REKLAMAeWinner Banner

Zawodnik GKM-u Grudziądz kończy karierę!

Marcin Turowski

Marcin Turowski (fot. Łukasz Wilk)

W piątkowy wieczór nadeszła informacja o zakończeniu kariery przez jednego z żużlowców GKM-u Grudziądz. Marcin Turowski nie będzie kontynuował dalej przygody ze speedwayem.

- Przerwa zimowa to był czas, aby odpowiedzieć sobie na pytanie "co dalej?". Ostatni sezon nie poszedł po mojej myśli. 2020 rok był trudny dla nas wszystkich. Pod względem sportowym rozczarowałem nie tylko siebie, ale także sponsorów, trenerów, działaczy i kibiców. Teraz przyszedł czas poinformować o decyzji, którą podjąłem. Postanowiłem, że nie będę kontynuował swojej przygody z żużlem - tak zaczyna informację o zakończeniu kariery Marcin Turowski, zawodnik GKM-u Grudziądz. 

Były już żużlowiec reprezentował w sezonie 2020 również barwy drugoligowego RzTŻ Rzeszów. Jest to kolejny przypadek zawodnika, który po skończeniu wieku juniora, decyduje się na przerwanie dalszej kariery. 

- Chciałbym mocno podziękować wszystkim osobom, które umożliwiły mi jazdę przez te kilka sezonów. Rodzinie, która zawsze mnie wspierała i nadal wspiera. Dziękuję wszystkim sponsorom, którzy byli ze mną także w gorszych momentach. Podziękowania należą się także wszystkim klubom i działaczom, którzy zdecydowali się współpracować z moją osobą. Przede wszystkim dziękuję działaczom z Grudziądza, Torunia i Gdańska, gdzie najdłużej mogłem startować. Oczywiście dziękuję także kibicom, od których dostawałem wsparcie na przestrzeni tych kilku lat mojej kariery! Nie zawsze były to ciepłe słowa, ale one także motywowały mnie do jeszcze cięższej pracy - dodaje w oświadczeniu Marcin Turowski.

Jak zapewnia, koniec przygody z żużlem nie kończy jego udziału w życiu z motocyklami. - Teraz czas na nową drogę życiową. Od zawsze byłem pasjonatem motoryzacji i motocykli, dlatego postanowiłem, że będę nadal szedł tą drogą. Czas spełnić się w nowej dziedzinie, a przede mną nowe wyzwanie - oznajmia Turowski.

Cześć wszystkim po długiej przerwie!???? Przerwa zimowa to był czas, aby odpowiedzieć sobie na pytanie "co dalej?"....

Opublikowany przez Marcina Turowskiego Piątek, 5 marca 2021

Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.0855 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl