REKLAMAeWinner Banner

Wsparcie kibiców napędza Wiktora Jasińskiego do lepszej jazdy na torze

Wiktor Jasiński

Wiktor Jasiński (fot. Marcin Szarejko)

Jakiś czas temu w mediach społecznościowych firmy ICT Poland kibice mieli okazję ku wybraniu juniora gorzowskiej Stali, który otrzyma motocykl od wspomnianej firmy. Ich głosami, drugi rok z rzędu, nowy sprzęt trafił do Wiktora Jasińskiego. Wiem, że mam wsparcie wśród kibiców i to będzie napędzało mnie do jeszcze lepszej jazdy na torze — mówi żużlowiec.

Swego rodzaju tradycją jest fakt, że corocznie sponsor gorzowskiej drużyny przekazuje motocykl na rzecz jednego z zawodników z formacji juniorskiej. O tym, do kogo on trafi, decydują kibice w głosowaniu na oficjalnym profilu firmy w jej mediach społecznościowych.

W tym roku Wiktor Jasiński został ponownie wskazany w głosowaniu przez fanów. Zwyciężył z przewagą 536 głosów, podobnie jak miało to miejsce w ubiegłym roku, kiedy przewaga wynosiła ponad 400 głosów. – W tamtym roku miałem podobną ilość głosów. Po cichu liczyłem, że w tym roku również będzie około tysiąca oddanych na mnie głosów. Cieszę się, że mam takie wsparcie wśród kibiców, które będzie mnie motywowało do fajnej i skutecznej jazdy – mówi młodzieżowiec Stali Gorzów.

– Na pewno jest to dla mnie wyróżnienie i motywacja do dalszej pracy, bo z tego, co zauważyłem po takiej ilości oddanych na mnie lajków, kibice widzą we mnie zawodnika z potencjałem. Jest to bardzo fajne uczucie. Wiem, że mam wsparcie wśród kibiców i to będzie napędzało mnie do jeszcze lepszej jazdy na torze — dodaje 21-latek.

Wiktor Jasiński podkreślił również fakt, że nowy sprzęt w jego posiadaniu pomoże mu w osiąganiu coraz to lepszych wyników na torze. – Sprzęt jest bardzo ważny w karierze żużlowca, a nowy sprzęt to także nowe możliwości. W tamtym roku również miałem jedną jednostkę od ICT. W tym roku będę miał dwie fajne, szybkie jednostki i mam nadzieję, że dam radę spełnić oczekiwania kibiców i razem z Kamilem będziemy zdobywać ważne punkty dla Stali Gorzów w PGE Ekstralidze – podsumowuje.

Źródło: stalgorzow.pl


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1176 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl