REKLAMAeWinner Banner

Daniel Bewley kręcił już pierwsze kółka w tym roku na... plaży (wideo)

Daniel Bewley

Daniel Bewley (fot. Ian Charles)

Planowo, Betard Sparta Wrocław ma wyjechać na tor po raz pierwszy w tym roku 11 marca. Zawodnik Sparty, Daniel Bewley postanowił jednak nie czekać do tego dnia i pokręcił już pierwsze kółka na swoim motocyklu, a na miejsce swojego treningu wybrał… plażę.

Pierwszy trening na Stadionie Olimpijskim wrocławska drużyna zaplanowała na 11 marca. Jak poinformowali członkowie sztabu szkoleniowego, planowane są 3-4 sesje treningowe w każdym tygodniu poprzedzającym spotkania sparingowe. Plan przedsezonowych sparingów drużyny zakłada odjechanie czterech spotkań, a ich rywalami będą drużyny z Gorzowa Wielkopolskiego i Zielonej Góry. Również zawodnicy formacji juniorskiej Sparty będą mogli wziąć udział w organizowanych specjalnie dla nich, treningach.

Zawodnik Betard Sparty, Daniel Bewley, postanowił jednak przyspieszyć stan niektórych rzeczy i ma już za sobą pierwszy w tym roku, wyjazd motocyklem żużlowym. Na miejsce pierwszego treningu wybrał jednak dość nietypowe, miejsce. W swoich mediach społecznościowych pochwalił się nagraniem z treningu na jednej z amerykańskich plaż.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 0.9934 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl