REKLAMAeWinner Banner

Intensywne zgrupowanie za zawodnikami GKM-u

Zawodnicy i sztab szkoleniowy ZOOLeszcz DPV Logistic GKM-u Grudziądz

Zawodnicy i sztab szkoleniowy ZOOLeszcz DPV Logistic GKM-u Grudziądz (fot. gkm.grudziadz.net)

Zawodnicy oraz sztab szkoleniowy ZOOLeszcz DPV Logistic GKM-u Grudziądz mają za sobą medialno-integracyjne zgrupowanie, w którym brali udział również m.in. Nicki Pedersen oraz Kenneth Bjerre. Teraz grudziądzanie czekają na możliwość wyjazdu na tor.

Podczas dwudniowego zgrupowania podopieczni Janusza Ślączki oraz Roberta Kościechy mieli mnóstwo zadań do wykonania. Pierwszego dnia zawodnicy brali udział w sesji fotograficznej na potrzeby transmisji telewizyjnych w sezonie 2021. Wieczorem natomiast gwiazdy GKM-u spotkały się z adeptami, którzy przygotowują się do egzaminów na licencję Ż oraz startują na motocyklach o pojemności 250cc. Młodsi zawodnicy mieli wyjątkową okazję na zdobycie porad od swoich doświadczonych i utytułowanych kolegów.

--> GKM GRUDZIĄDZ ZAPREZENTOWAŁ NOWE KEVLARY (WIDEO)

Środa to z kolei czas spędzony na zwiedzaniu miasta oraz odwiedzinach sponsorów. Żużlowcy spotkali się m.in. z prezydentem miasta, Maciejem Glamowskim oraz ze znaczącymi podmiotami wspierającymi klub. Ekipa „Gołębi” zahaczyła również o stadion przy ulicy Hallera, na którym zapoznała się z nawierzchnią toru. Na treningi trzeba jeszcze poczekać. Możliwe, że konieczny będzie wyjazd poza miasto, aby w najbliższym czasie odbyć testowe jazdy, ponieważ prognozy pogody dla grudziądzan nie są zbyt łaskawe.

źródło: gkm.grudziadz.net


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.073 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl