REKLAMAeWinner Banner

Kildemand dołącza do drużyny. Ciężki okres treningowy przed Startem

Peter Kildemand

Peter Kildemand (fot. Łukasz Wilk)

Aforti Start Gniezno rozpocznie treningi w pełnej obsadzie. Do Gniezna przybywa Peter Kildemand, a Rafael Wojciechowski zamierza wykorzystać okres, kiedy drużyna będzie w komplecie do ciężkich treningów. 

Coraz bliżej do pierwszego spotkania z Startu, którego przeciwnikiem będzie Orzeł Łódź. Z tego też powodu, Rafael Wojciechowski zapowiada długi okres treningowy, aby dobrze przygotować się na trudy nadchodzącego sezonu:

– Zobaczymy jakie będą prognozy na najbliższe dni, ale musimy wejść w intensywną fazę i jeździć najczęściej jak się da. Nie ma już znaczenia, czy będziemy trenować o świcie, czy wieczorem, trzeba jeździć wtedy, gdy warunki na torze będą jak najlepsze. Nie ma sparingów, więc pozostaje nam rywalizacja tylko we własnym zakresie. Zwolnimy tempo dopiero przed startem ligi, żeby zawodnicy złapali trochę świeżości – Opowiada manager drużyny z Gniezna. 

Sztab szkoleniowy będzie mógł wreszcie skorzystać z usług całego zespołu. Ostatnio dołączyli Timo Lahti i Frederik Jakobsen, a we czwartek ma przyjechać inny Duńczyk – Peter Kildemand. Dla niego będzie to pierwsza okazja, aby przejechać się po torze przy W25. Przez trzy dni, były zawodnik Wybrzeża Gdańsk ma zapoznać się z nawierzchnią tego owalu. Pod sam koniec tygodnia, Rafael Wojciechowski planuje zgrupowanie, które ma scalić zespół przed pierwszym meczem z Orłem Łódź. 

źródło: sportowegniezno.pl


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1458 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl