REKLAMAeWinner Banner

Wilki bez niespodzianek. Holta pod numerem trzynastym (awizowane)

Patryk Wojdyło

Patryk Wojdyło (fot. Mateusz Biskup)

Poznaliśmy zestawienie par awizowane przez Cellfast Wilki Krosno. W pierwszej kolejce eWinner 1. Ligi Żużlowej krośnianie zmierzą się z ROW-em Rybnik, który wychodzi do spotkania z najmocniejszym zestawieniem par. 

ROW Rybnik nie zaskakuje zbytnio swoim ustawieniem. Trener Marek Cieślak wystawił najmocniejszy skład do walki o ligowe punkty. Doświadczony Rune Holta będzie prowadził młodych zawodników ROW-u – Przemysława Gierę i Mateusza Tudzieża. Najmocniejszą parą wydaje się duet złożony z Wiktora Trofimowa i Sergieja Łogaczewa. Michael Jepsen Jensen będzie prowadził parę z Kacprem Gomólskim. 

W składzie krośnian raczej nie znajdziemy niespodzianek. Z numerem pierwszym wystartuje nowy zawodnik Wilków, Andrzej Lebiediew, który rozpocznie mecz w parze z Mateuszem Szczepaniakiem. Ten drugi w kolejnych występach będzie towarzyszyć Patrykowi Wojdyło, natomiast Łotysz dwukrotnie wesprze Daniela Jeleniewskiego awizowanego z dwójką. Pod numerem piątym znajdziemy nazwisko Petera Ljunga. Szwed będzie partnerem dla juniorów – Aleksa Rydlewskiego i Bartosza Curzytka.

Portal speedwaynews.pl przeprowadzi relacje LIVE z tego spotkania. Początek o godzinie 14:30. Kliknij aby zobaczyć ustawienie par na nadchodzące spotkanie

Awizowany skład ROW Rybnik: 
9. Siergiej Łogaczow
10. Wiktor Trofimow
11. Michael Jepsen Jensen
12. Kacper Gomólski
13. Rune Holta
14. Przemysław Giera
15. Mateusz Tudzież 

Awizowany skład Cellfast Wilków Krosno:
1. Andrzej Lebiediew
2. Daniel Jeleniewski
3. Mateusz Szczepaniak
4. Patryk Wojdyło
5. Peter Ljung
6. Aleks Rydlewski
7. Bartosz Curzytek

źródło: eWinner żużel


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 0.9356 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl