REKLAMAeWinner Banner

Inauguracja dla gospodarzy? eWinner wróży triumfy Unii i Apatora

Piotr Pawlicki

Piotr Pawlicki (fot. Karolina Schmidt)

Ciągnąca się w nieskończoność zimowa przerwa dobiegła końca i wreszcie zaczynamy sezon ligowy. W tym roku pandemia nie ominęła żużlowców. Ze względu na zakażenia odwołano dwa spotkania, ale w wielkanocny weekend emocji nie zabraknie.

Tegoroczne święta jak przed laty pokrywają się ze startem sezonu ligowego w Polsce. Planowo w sobotę i niedzielę powinny odbyć się cztery spotkania, ale zawodnikom nie udało się jednak uniknąć zakażenia koronawirusem. Część spotkań musiała zostać przełożona, więc na inaugurację najlepszej żużlowej ligi świata odbędą się tylko dwa mecze.

Pierwszym meczem sezonu 2021 będzie starcie beniaminka z Torunia z Falubazem Zielona Góra. Zdaniem analityków Zakładów Bukmacherskich eWinner mecz w Grodzie Kopernika ma wyraźnego faworyta w postaci gospodarzy. Za wytypowanie zwycięstwa torunian eWinner wypłaci nagrodę po kursie 1,20. Jeśli jednak ktoś przeczuwa niespodziankę i postawi na zwycięstwo zielonogórzan, to pomnoży swój wkład razy pięć. Choć torunianie wydają się być faworytem, to bukmacherzy nie przeczuwają wysokiego zwycięstwa. Przy wynoszącym 8,5 punktu handicapie zielonogórzan, kurs na obie drużyny jest równy i wynosi 1,85.


Gospodarze są faworytem także w drugim meczu PGE Ekstraligi. Zdaniem bukmacherów Fogo Unia Leszno nie powinna mieć kłopotów z pokonaniem Moje Bermudy Stali Gorzów. Kurs na zwycięstwo mistrzów kraju wynosi zaledwie 1,18. Niespodzianka w postaci zwycięstwa gorzowian zostanie rozliczona po kursie 5,75. Analitycy nie wróżą tutaj Unii niskiego triumfu. Także przy handicapie po stronie Stali to Unia jest faworytem. Kurs na przynajmniej 9-punktowy triumf „Byków” wynosi 1.75.

 

Oferta naszych partnerów jest jednak dużo szersza. Cały czas można obstawiać, kto okaże się najlepszy w całym sezonie i sięgnie po Drużynowe Mistrzostwo Polski oraz która z dwóch podanych drużyn zakończy sezon na wyższej pozycji. Coś dla siebie znajdą też fani typowania wyników poszczególnych zawodników.

Gracze zaczynający swoją przygodę z eWinnerem znajdą dla siebie ofertę specjalną na początek. Podając kod „SPEEDWAYNEWS” przy rejestracji, możecie otrzymać zwrot za swój pierwszy zakład nawet do 155 zł.

źródło: inf. własna


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 0.9798 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl