REKLAMAeWinner Banner

Mecz eWinner 1. Ligi przełożony na początek maja

Stadion Legionów (Krosno)

Stadion Legionów (Krosno) (fot. Damian Kuczyński)

Starcie Cellfast Wilków Krosno oraz Abramczyk Polonii Bydgoszcz z uwagi na przedłużający się remont stadionu krośnian zostało przełożone na 2 maja. Pierwotnie ten mecz miał się odbyć w przyszłym tygodniu w ramach 2. kolejki eWinner 1. Ligi Żużlowej.

Spotkanie będzie transmitowane przez stację Canal+. Krośnieńsko-bydgoskie starcie musiało zostać przełożone ze względu na remont stadionu w Krośnie, który trwa już od połowy stycznia. Przypomnijmy, że na Stadionie Legionów montowane jest oświetlenie, a w międzyczasie na obiekcie przybyło 700 krzesełek. Po rozpoczęciu prac władze miasta oraz wykonawcy zapowiadali zakończenie inwestycji na koniec kwietnia.

Mecz Cellfast Wilków z Abramczyk Polonią Bydgoszcz odbędzie się zatem 2 maja (niedziela), prawdopodobnie tuż po zakończeniu prac remontowych. Początek spotkania został zaplanowany na godzinę 14:00.

Ponadto o dwa dni przesunięto rozegranie meczu Aforti Startu Gniezno i Arged Malesy Ostrów Wielkopolski, które miały zmierzyć się 10 kwietnia. Powodem takiej decyzji jest wykrycie przypadków choroby Covid-19 w gnieźnieńskiej drużynie. Start o 18:00. Z tego meczu również przeprowadzona zostanie transmisja telewizyjna.

2. kolejka eWinner 1. Ligi Żużlowej:
poniedziałek, 12 kwietnia:

Arged Malesa Ostrów Wielkopolski – Aforti Start Gniezno, godz. 18:00
niedziela, 2 maja:
Cellfast Wilki Krosno – Abramczyk Polonia Bydgoszcz, godz. 14:30

źródło: pzm.pl

 


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 0.9018 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl