REKLAMAeWinner Banner

Jest decyzja Maksyma Drabika! Zobacz oświadczenie jego prawników!

Maksym Drabik

Maksym Drabik (fot. Mateusz Biskup)

Ważna informacja. Maksym Drabik postanowił nie wnosić odwołania od wydanej decyzji Panelu Dyscyplinarnego I instancji przy POLADA, którą w pełni akceptuje – łącznie z nałożoną na niego karą 12 miesięcy dyskwalifikacji – poinformowała kancelaria Kostka Klepuszewski i Wspólnicy. W komunikacie pełnomocnicy zawodnika szczegółowo odnoszą się do sprawy.

Nałożona kara 12 miesięcy dyskwalifikacji na Maksyma Drabika została przez niego zaakceptowana. Zawodnik nie będzie wnosił odwołania. W piątek jego prawnicy wydali w tej sprawie specjalny komunikat.

W nawiązaniu do informacji przekazywanych przez Polską Agencję Antydopingową (POLADA) dotyczących odwołania wniesionego od decyzji Panelu Dyscyplinarnego I instancji przy POLADA w sprawie Maksyma Drabika oraz opublikowanego przez naszego Klienta oświadczenia, niniejszym chcielibyśmy poinformować opinie publiczną, że Maksym Drabik postanowił nie wnosić odwołania od wydanej decyzji Panelu Dyscyplinarnego, którą w pełni akceptuje – łącznie z nałożoną na niego karą 12 miesięcy dyskwalifikacji.

Decyzja ta jest konsekwentna z informacją przekazaną przez naszego Klienta na samym początku postepowania, zgodnie z którą, w sytuacji wydania decyzji przez Panel Dyscyplinarny – nawet jeśli pojawią się podstawy do wniesienia odwołania i wnioskowania o skrócenie kary – to decyzja ta zostanie przez niego uszanowana i przyjęta z pokorą.


Pełna treść oświadczenia kancelarii Kostka Klepuszewski i Wspólnicy dostępna jest TUTAJ.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 0.9156 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl