REKLAMAeWinner Banner

Fredrik Lindgren ze wsparciem potężnego sponsora

Fredrik Lindgren

Fredrik Lindgren (fot. Patryk Kowalski)

Fredrik Lindgren na swoim facebookowym fanpage'u poinformował, że dołącza do teamu marki Monster i w 2021 roku będzie mógł liczyć na jej wsparcie. Logo producenta napojów energetycznych pojawi się m.in. na kasku szwedzkiego zawodnika.

Bardziej spostrzegawczy kibice mogli dostrzec logotyp marki na kasku Lindgrena podczas Kryterium Asów na torze w Bydgoszczy. Zawodnik Eltrox Włókniarza Częstochowa nie prezentował się z dobrej strony zarówno w tych zawodach, jak i przedsezonowych sparingach, jednak te występy musimy traktować ze sporym dystansem. W ubiegłym roku Lindgren był natomiast jednym z najrówniej startujących zawodników w cyklu SGP i ostaecznie stanął na najniższym stopniu podium, po tym jak przegrał srebrny medal w wyścigu dodatkowym.

Brązowy medalista mistrzostw świata dołączył do wybitnego grona zawodników, ścigających się z charakterystyczną zieloną literką „M”. Do drużyny Monstera należą m.in. mistrzowie świata – Chris Holderi Tai Woffinden oraz wicemistrz globu z 2017 roku, Patryk Dudek. Przed tym sezonem do rodziny Monstera dołączyli też mistrz świata juniorów, Jaimon Lidsey i Jack Holder, odkrycie sezonu 2020.
 

MONSTER NEWS


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.0232 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl