REKLAMAeWinner Banner

Bydgoszczanie nadal mogą głosować na remont stadionu!

Stadion w Bydgoszczy

Stadion w Bydgoszczy (fot. Łukasz Wilk)

W dalszym ciągu trwają konsultacje, w których stadion Abramczyk Polonii Bydgoszcz ma szansę na rozbudowę. Wszystko jest w rękach mieszkańców miasta!

Konsultacje społeczne dotyczące kolejności realizacji inwestycji przez miasto Bydgoszcz trwa już od 22 marca. Zakończenie akcji zaplanowano na 21 maja. Plan rozbudowy stadionu zespołu pierwszoligowego jest jedną z piętnastu opcji. Przypomnijmy, że już w zeszłym roku część obiektu przy ulicy Sportowej została zremontowana. Odnowiono trybunę przeciwległą do miejsca startu. Nowego uroku zyskał także park maszyn. Nowa biało-czerwona trybuna ma 2499 miejsc siedzących. Za sprawą konsultacji stadion ze świetną historią może mieć okazję na kolejne odnowienia.  

- Jeszcze w 2018 roku zakładaliśmy, że w najbliższych latach Miasto Bydgoszcz jest w stanie zrealizować wszystkie zadania, które znajdują się na przedstawionej Państwu liście. Przez zmiany w prawie krajowym oraz pandemię możliwości finansowe miasta znacznie się zmniejszyły. W 2020 roku Miasto miało na inwestycje o 80 mln zł mniej, niż rok wcześniej. Z tego powodu chcemy wspólnie z Państwem wybrać kolejność realizacji inwestycji. Każdy z Państwa może wybrać trzy inwestycje, które uzna za priorytetowe. – mówi Rafał Bruski, prezydent miasta Bydgoszcz 

Więcej na temat akcji: Tutaj

źródło: bydgoszcz.pl


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.0002 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl