REKLAMAeWinner Banner

GKM Grudziądz i Falubaz Zielona Góra zwracają karnety!

Norbert Krakowiak

Norbert Krakowiak (fot. Arkadiusz Siwek)

Pandemia COVID-19 niestety nie odpuszcza. Kibice wciąż nie mogą wrócić na trybuny, aby na żywo oglądać między innymi spotkania żużlowe. Z tego powodu klubu zdecydowały się przygotować alternatywne rozwiązania dla kibiców, którzy przed sezonem zakupili karnety.

Klub z Grudziądza dla wszystkich posiadaczy karnetów przygotował trzy warianty:
1. Zwrot pieniędzy za zakupiony karnet. Kibice będą mogli dokonać zwrotu poprzez stronę internetową firmy Eventim najpóźniej do 1 maja 2021 roku.
2. Zachowanie karnetu – automatyczny zwrot na konto za każdy mecz, w którym posiadacz karnetu nie mógł uczestniczyć. Wybierając drugą opcję karnet zachowuje ważność. Jeżeli tylko sytuacja epidemiologiczna pozwoli na rozgrywanie meczów z udziałem publiczności kibic posiadający karnet będzie mógł wejść na trybuny.
3. Darowizna na rzecz klubu – zrzeczenie się zwrotu karnetu w zamian za bon upominkowy o wartości 50 złotych do wykorzystania w sklepie GKM S.A. Aby wybrać opcję trzecią należy wypełnić oświadczenie oraz wysłać je na adres klubu (Grudziądzki Klub Motocyklowy S.A., ul. Hallera 4, 86-300 Grudziądz) pocztą lub kurierem do 1 maja 2021 roku.
 

Klub z Zielonej Góry również przedstawił swoim najwierniejszym kibicom trzy alternatywy:
1. #JedziemyRazem 2021. Kibice, którzy wybiorą tę opcję mogą być spokojni, że obejrzą wszystkie mecze Falubazu już przy ograniczeniu frekwencji do 25% pojemności stadionu. Ponadto otrzymają także unikatową koszulkę z wizerunkiem całej drużyny.
2. #JedziemyRazem 2022. Sympatycy zielonogórskiego klubu mogą przepisać tegoroczny karnet na następny sezon. Osoby, które zdecydują się na ten wariant otrzymają okolicznościowy plakat z wizerunkiem i podpisami całej drużyny.
3. Zwrot zakupionego karnetu. W przypadku tej opcji kibice muszą potwierdzić zakupiony karnet np. paragonem
Formularze z wybraną alternatywą kibice mogą składać do 30.04.2021 włącznie.
 

źródło: gkm.grudziądz.net / falubaz.com


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1234 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl