REKLAMAeWinner Banner

Drużyna Bartosza Zmarzlika i Szymona Woźniaka z nowym trenerem!

Drużyna Elit Vetlandy

Drużyna Elit Vetlandy (fot. Tomasz Juskowiak)

Vetlanda Speedway, bo o tym klubie mowa ma niemałe perypetie z trenerami. W ciągu ostatnich kilku miesięcy, a więc przerwy między sezonowej dwukrotnie zmienił się trener szwedzkiej drużyny. Tym razem tę funkcję objął Conny Ivarsson.

We wtorek, 6 kwietnia Vetlanda Speedway poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że Mikael Karlsson, który objął stanowisko trenera drużyny w lutym 2021 roku, zastępując Mikaela Wirebranda przestał pełnić to stanowisko. Powodem odejścia z klubu było podjęcie nowej pracy zawodowej, która uniemożliwiałaby również prowadzenie drużyny w szwedzkiej Bauhaus-Ligan.
 

Nowym trenerem drużyny Vetlandy Speedway został były zawodnik tego klubu, a także finalista indywidualnych mistrzostw świata z 1988 roku, Conny Ivarsson. W przeszłości nowy szkoleniowiec klubu wystąpił w barwach drużyny z Vetlandy 302 razy, zdobywając 2933 punkty. Ivarsson wystąpił w dwóch meczach polskiej ligi, w barwach "Morawski Zielona Góra". Miało to miejsce w 1991 roku.
 

W kadrze Vetlandy Speedway oprócz Bartosza Zmarzlika i Szymona Woźniaka znajdują się także Dominik Kubera, Peter Ljung, Brady Kurtz, Andreas Lyager czy Alexander Woentin. Przypomnijmy, że Bauhaus-Ligan rusza 4 maja.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.0339 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl