REKLAMAeWinner Banner

Marwis.pl Falubaz ma nowego gościa! Jest nim Rosjanin

Wadim Tarasienko

Wadim Tarasienko (fot. Mateusz Biskup)

Zawodnik pierwszoligowej Abramczyk Polonii Bydgoszcz w sezonie 2021 będzie gościem w Marwis.pl Falubazie Zielona Góra! Wadim Tarasienko jeszcze nigdy nie startował w barwach Myszy.

27-letni Rosjanin ubiegły sezon może zaliczyć do udanych. Razem z Wilkami Krosno wywalczył awans do eWinner 1. LŻ. Był najskuteczniejszym zawodnikiem 2. LŻ ze średnią 2,652 pkt/bieg. Startował także, jako gość w pierwszoligowym Lokomotivie Daugavpils. Tam z kolei miał średnią 2,146 pkt/bieg. - Wiem, że w Zielonej Górze są zawsze widowiskowe mecze. Najbardziej ten klub i drużynę kojarzę z Patrykiem Dudkiem – mówi Wadim Tarasienko

- Wadim Tarasenko to po Kryterium Asów gorące nazwisko. Jest gotowy na to, żeby nas wspomóc na wypadek choroby któregoś z podstawowych zawodników zagranicznych. Rosjanie zawsze potrafili zrobić w Falubazie wiele pozytywnego zamieszania, począwszy od Artioma Wodiakowa po Aleksandra Loktajewa. Wierzymy, że Wadim będzie postrzegany jako równie charakterny i waleczny - wyjaśnia prezes ZKZ SSA Wojciech Domagała.

źródło: falubaz.com

 


 


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.0143 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl