REKLAMAeWinner Banner

Ciekawa rekompensata dla karnetowiczów w Ostrowie Wielkopolskim

Kibice klubu z Ostrowa

Kibice klubu z Ostrowa (fot. Barbara Żurek)

Sytuacja pandemiczna w naszym kraju sprawia, że wejście kibiców na trybuny w tym momencie jest niemożliwe. Arged Malesa Ostrów Wielkopolski postanowiła zrekompensować karnetowiczów.

W poniedziałek drużyna Mariusza Staszewskiego miała odjechać swoje pierwsze ligowe spotkanie z Abramczyk Polonią Bydgoszcz. Plany pokrzyżowała pogoda i zawody przełożono na 29 kwietnia. Już w najbliższy poniedziałek Arged Malesa Ostrów Wielkopolski podejmie na własnym torze Aforti Start Gniezno. Derby Wielkopolski od zawsze elektryzowały fanów obu ekip i nie tylko. Niestety w tym roku zawody w Ostrowie Wielkopolskim z Gnieznem odbędą się bez kibiców. Zarząd biało-czerwonych wyszedł z inicjatywą dla osób, które kupiły karnety na spotkania ligowe drużyny Mariusza Staszewskiego.

Klub informuje, że w ramach braku publiczności w meczu z Aforti Startem Gniezno każda osoba, która posiada karnet wejdzie za darmo na 69. Turniej o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Najstarszy turniej w Polsce jest rozgrywany zazwyczaj pod koniec sezonu. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku w zawodach odbywających się od lat 50 na podium stanęli juniorzy ostrowskiego klubu. W obsadzie młodzieżowej zwyciężył Sebastian Szostak, drugi był Jakub Krawczyk, a trzeci Kacper Grzelak.

W informacji możemy także przeczytać, że jeśli sytuacja się nie poprawi i kibice nie będą mogli wchodzić na trybuny w kolejnych meczach to przewidziane są następne rekompensaty. Klub podkreśla, że karnetowicze będą mieli pierwszeństwo wstępu na zawody, gdy tylko będzie taka możliwość.

„Liczymy na Państwa zrozumienie i wierzymy, że wkrótce zobaczymy się na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim. Tymczasem trzymajcie kciuki za nasz zespół i kibicujcie przed telewizorami. Pamiętajcie, jedziemy razem #OSTROpoSWOJE!” – czytamy w podsumowaniu komunikatu

źródło: tzostrovia.pl

 

Oferta na eWinner 1. ligę dostępna tutaj -> sprawdź szczegóły!


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 0.9745 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl