REKLAMAeWinner Banner

Emocje tylko w Częstochowie? (zapowiedź)

Fredrik Lindgren

Fredrik Lindgren (fot. Patryk Kowalski)

Przed nami pierwsza w sezonie 2021 pełna kolejka PGE Ekstraligi. Wydaje się, że w ten weekend czekają na nas przede wszystkim mecze pod dyktando gospodarzy, a jedynym wyrównanym starciem będzie mecz pod Jasną Górą. Czy rzeczywiście tylko Fogo Unia Leszno zdoła postawić się na obcym torze?

2. kolejkę najlepszej żużlowej ligi świata otworzy mecz w Zielonej Górze. Po porażce w Toruniu Marvis.pl Falubaz będzie chciał się zrehabilitować i pokonać rozpoczynający tegoroczne zmagania ZOOLeszcz DPV Logistic GKM Grudziądz. Analitycy Zakładów Bukmacherskich eWinner to w gospodarzach widzą dość wyraźnego faworyta i kurs na zwycięstwo zielonogórzan wynosi 1,18. Za trafne wytypowanie triumfu gości bukmacher pomnoży stawkę razy pięć.

Zdaniem eWinnera także drugie piątkowe starcie zakończy się triumfem gospodarzy. Na Stadionie Olimpijskim Betard Sparta Wrocław rozpocznie sezon PGE Ekstraligi meczem z eWinner Apatorem Toruń. Zwycięstwo miejscowych zostanie rozliczone po kursie 1,05. Analitycy spodziewają się bardzo wysokiego triumfu wrocławian. Jeśli któryś z graczy uważa, że Apator Toruń osiągnie barierę 37 punktów, to bukmacher rozliczy to po wysokim kursie – 2,10.

Zdecydowanym faworytem są wrocławianie

Sensacyjny triumf Moje Bermudy Stali Gorzów w Lesznie sprawił, że akcje wicemistrzów kraju poszybowały w górę. Motor Lublin, jeszcze bez Dominika Kubery, nie jest faworytem meczu na Stadionie im. Edwarda Jancarza, a eWinner spodziewa się bezproblemowego zwycięstwa Stali. Kolejna w tym sezonie wygrana podopiecznych Stanisława Chomskiego będzie rozliczona po kursie 1,08. Nawet 10,5-punktowy handicap na korzyść lublinian nie odwraca kursów – kurs na przynajmniej 11-punktową wygraną Stali wynosi 1,65.

Wisienką na torcie 2. kolejki PGE Ekstraligi ma być starcie w Częstochowie. Eltrox Włókniarz Częstochowa podejmie żądną pierwszych punktów meczowych w sezonie Fogo Unię Leszno. W ubiegłym roku mistrzowie kraju pod Jasną Górą nie dali szans gospodarzom, ale w tym sezonie wskazanie faworyta spotkania jest karkołomnym zadaniem. Kurs na triumf obu drużyn jest równy i wynosi 1,95. Skoro mecz ma być tak wyrównany, to może warto postawić remis? Za każdą złotówkę postawioną na podział punktów, bukmacher zapłaci dwanaście.

Mecz Eltrox Włókniarza i Fogo Unii nie ma faworyta


W tej kolejce na graczy czekają zakłady dotyczące wyścigów juniorskich. Pod tym względem najciekawiej zapowiada się mecz Moje Bermudy Stali i Motoru Lublin. Zdaniem analityków najbardziej prawdopodobny wynik biegu młodzieżowego na Stadionie im. Edwarda to 3:3. Kurs na taki remis to 2,40.

Nieustannie gracze Zakładów Bukmacherskich eWinner mogą typować zwycięzców PGE Ekstraligi oraz bezpośrednią rywalizację drużyn. Po pierwszej kolejce nieco się zmieniło i Fogo Unia nie jest już tak klarownym faworytem do wywalczenia złotych medali. Poprawne wytypowanie DMP dla leszczynian będzie rozliczone po kursie 2,40. Na kolejnych miejscach do złota znajdziemy Betard Spartę Wrocław i Moje Bermudy Stal Gorzów.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1426 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl