REKLAMAeWinner Banner

Wybrzeże faworytem bukmacherów. ROW czeka ciężka przeprawa

Kacper Gomólski

Kacper Gomólski (fot. Arkadiusz Siwek)

Przed nami bardzo interesująca kolejka w eWinner 1. Lidze Żużlowej. Poza poniedziałkowymi Derbami Wielkopolski, otrzymamy starcie dwóch potentatów do awansu. Zdunek Wybrzeże Gdańsk podejmie ROW Rybnik. Jak wskazuje eWinner, gdańszczanie są faworytami tego spotkania.

Inauguracyjna kolejka eWinner 1. Ligi Żużlowej była znacznie okrojona. Z tego też powodu, tylko cztery z ośmiu drużyn rozpoczęło sezon w świąteczny weekend. ROW Rybnik nie pozostawił żądnych złudzeń Cellfast Wilkom Krosno, które musiały przełknąć bardzo gorzką pigułkę porażki, gdyż beniaminek nie przekroczył nawet progu trzydziestu punktów. Sporym zwycięstwem mogą się również pochwalić podopieczni Eryka Jóźwiaka, którzy z dwudziestopunktową przewagą pokonali Unie Tarnów. 

Już w drugiej kolejce otrzymamy starcie drużyn, które pragną awansować do rozgrywek PGE Ekstraligi. Na Stadion im. Zbigniewa Podleckiego przypłyną głodne „Rekiny”. Noszone przez fale wysokiego zwycięstwa, będą chciały udowodnić analitykom eWinner, że potrafią sprawić niespodziankę. Jak widać, według kursu, zdecydowanym faworytem tego spotkania są gospodarze. Nic dziwnego. Posiadają oni przewagę własnego toru, ale potencjał kadrowy obu drużyn jest na zbliżonym poziomie. Dobrą formą legitymują się liderzy Wybrzeża – Krystian Pieszczek, Wiktor Kułakow i Jakub Jamróg. Cała trójka podkreślała w pomeczowych rozmowach, że to nie jest nadal ich optymalna forma i wynik w Tarnowie mógł być zdecydowanie wyższy. Tak czy owak, to są główne motory napędowe tego silniku, którym jest gdańskie Wybrzeże. Goście nie mogą narzekać, gdyż dobrą formą popisuje się Michael Jepsen Jensen, Sergiej Łogaczew czy… Kacper Gomólski. Popularny „Ginger” pokazał w ostatnim spotkaniu z Wilkami, że może być silnym elementem drugiej linii zespołu i dowozić ważne punkty. Co ciekawe, zna on bardzo dobrze tor w Gdańsku, gdyż ostatnie dwa sezony spędził on w Trójmieście. 

Bieg juniorski z delikatną przewagą na korzyść Zdunek Wybrzeża, choć oba duety rywalizowały z dwoma, z góry różniącymi się od siebie przeciwnikami. Tudzież – Giera walczyli z Aleksem Rydlewskim i Michałem Curzytkiem, kiedy Gryszpiński – Szczotka walczyli z Dawidem Rempałą i Mateuszem Gzylem. Dosyć prawdopodobnym wynikiem w tym biegu jest remis, co potwierdza kurs 2,50

Ten, jak i pozostałe mecze eWinner 1. Ligi Żużlowej, można obstawić za pośrednictwem bukmachera eWinner. Wpisując kod SPEEDWAYNEWS, otrzymujesz gwarantowany zwrot do 155 złotych. Dodatkowo, co tydzień możliwy jest do zgarnięcia freebet na wszelkie rozgrywki żużlowe. 
 


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 0.9799 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl