REKLAMAeWinner Banner

Uczestnicy SEC znów będą nominowani?! Wszystkie eliminacje odwołane!

Robert Lambert

Robert Lambert (fot. One Sport / #letsmakespeedway)

Niestety, pandemia nie oszczędza i kolejne imprezy żużlowe zostają odwołane. Tym razem chodzi o... wszystkie rundy kwalifikacyjne do cyklu Indywidualnych Mistrzostw Europy 2021. 

Jak będzie wyglądał cykl Tauron Speedway Euro Championship? Wszystko wskazuje na to, że może powtórzyć się scenariusz sprzed roku, kiedy to uczestników czempionatu Starego Kontynentu wyłonili organizatorzy. W związku z przedłużającymi się obostrzeniami wynikającymi z pandemii koronawirusa, odwołano wszystkie rundy kwalifikacyjne. Te miały odbyć się 1 maja w Pilznie (Czechy) i Debreczynie (Węgry) oraz 8 maja w Pocking (Niemcy) i Równem (Ukraina). Na ten moment nie odwołano jedynie turnieju SEC Challenge planowanego na 22 maja w słoweńskim Krško. Czy te zawody dojdą do skutku? Na tę chwilę raczej ciężko się na to nastawiać...

Przypomnijmy, że tytułu mistrzowskiego zdobytego przed rokiem bronić będzie Robert Lambert. Udział w następnym cyklu zapewniony ma również Leon Madsen, Grigorij Łaguta, Bartosz Smektała i Mikkel Michelsen.

Źródło: inf. własna


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.0202 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl