REKLAMAeWinner Banner

Andrij Karpow operowany po poważnym wypadku na treningu (aktualizacja)

Andrij Karpow

Andrij Karpow (fot. Mateusz Biskup)

Bardzo niepokojące informacje docierają z Grudziądza. Jak informuje portal nowiny24.pl, Andrij Karpow podczas treningu zaliczył niebezpieczny upadek, po którym musiał zostać poddany operacji. Nieoficjalne informacje mówią o bardzo poważnych urazach wewnętrznych.

Ukraiński żużlowiec trenował we wtorek Grudziądzu. Wiemy już, że na wyjściu z wirażu zaliczył on wypadek, którego konsekwencje okazały się niezwykle poważne. Nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, że trwa operacja żużlowa 7R Stolaro Stali Rzeszów, który jest w bardzo ciężkim stanie. Mocno trzymamy kciuki za zdrowie 34-letniego zawodnika.

W ostatnich dwóch sezonach Ukrainiec był zawodnikiem Cellfast Wilków Krosno. Po awansie krośnian do eWinner 1. Ligi Żużlowej Andrij Karpow podpisał kontrakt z 7R Stolaro Stalą Rzeszów.

Aktualizacja (21:20): Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że Andrij Karpow ma złamane aż 9 żeber oraz przebite płuco. Doszło także do krwotoku wewnętrznego. Ukrainiec ma ponadto krwiaka na nerce. Na szczęście stan zawodnika jest stabilny. Operacja cały czas trwa.

Aktualizacja (21:54): Zakończyła się operacja. Obrażenia zawodnika zagrażały jego życiu i mimo zakończenia operacji, stan nadal jest określany jako poważny. To informacja od rzecznika RzTŻ-u Rzeszów.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 0.9216 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl