REKLAMAeWinner Banner

Są nowe informacje na temat stanu zdrowia Andrija Karpowa!

Andrij Karpow

Andrij Karpow (fot. Mateusz Biskup)

Pojawiły się nowe informacje na temat stanu zdrowia Andrieja Karpowa. Lekarze oceniają stan Andrieja jako ciężki, ale stabilny i dobrze rokujący na przyszłość - czytamy na oficjalnym profilu Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego.

Do bardzo niebezpiecznego zdarzenia doszło wczoraj, na grudziądzkim torze. Podczas treningowych jazd klubu ze stolicy Podkarpacia, na wyjściu z wirażu Karpow upadł na tor, z impetem uderzając w bandę. Zdarzenie okazało się bardzo ciężkie w skutkach, gdyż konieczna była operacja.

Na ten moment Karpow jest w stanie śpiączki farmakologicznej i przechodzi kolejne badania. Zawodnik jest pod stałą obserwacją medyków, którzy monitorują ewentualną możliwość pojawienia się wtórnych urazów i innych komplikacji. Lekarze oceniają stan Ukraińca jako ciężki, ale stabilny i dobrze rokujący na przyszłość

Przypomnijmy, że przed sezonem 2021 Andrij Karpow przeniósł się z Cellfast Wilków Krosno do drużyny z Rzeszowa. Trzymamy mocno kciuki za zdrowie zawodnika 7R Stolaro Stali Rzeszów.
 

‼️‼️ Pierwsza noc po zabiegu operacyjnym za nami. Andriej wciąż pozostaje w stanie śpiączki farmakologicznej. Jest pod...

Opublikowany przez Rzeszowskie Towarzystwo Żużlowe Środa, 28 kwietnia 2021
 

Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.0162 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl