REKLAMAeWinner Banner

Co dalej ze Zbigniewem Sucheckim?

Zbigniew Suchecki

Zbigniew Suchecki (fot. Mateusz Biskup)

36-latek podczas listopadowego okienka transferowego nie związał się z żadnym klubem. Dla Zbigniewa Sucheckiego ostatnie dwa sezony były pechowe.

Wychowanek drużyny z Gorzowa Wielkopolskiego ostatni dobry sezon zaliczył w 2018 roku. Razem z TŻ Ostrovią wywalczył awans do 1. LŻ. Zbigniew Suchecki w tamtym roku wykręcił średnią 1,865 pkt./bieg i był czołowym polskim seniorem drużyny Mariusza Staszewskiego. Ostatecznie na następny sezon nie znalazł miejsca w zespole beniaminka i przeniósł się do ROW-u Rybnik. W barwach Rekinów w 2019 roku nie wyjechał w ani jednym biegu. Trudno mu było się przebić do składu, kiedy dobrą formę prezentowali Kacper Woryna i Mateusz Szczepaniak. ROW wywalczył awans do PGE Ekstraligi a Zbigniew Suchecki pożegnał się z Rekinami. 36-latek w 2020 roku związał się ze SpecHouse PSŻ-em Poznań. Zbigniew Suchecki wystąpił w sześciu meczach i wykręcił średnią 1,080 pkt./bieg. Z zawodników klasyfikowanych uplasował się na piątej pozycji od dołu tabeli.

Podczas okienka transferowego w listopadzie 2020 roku były zawodnik m.in. WTS-u Wrocław nie podpisał umowy z żadnym klubem. W komunikacie GKSŻ podano informacje, że Zbigniew Suchecki związał się z Moje Bermudy Stalą Gorzów. Jednakże szansa na występ w drużynie Stanisława Chomskiego jest bardzo mała. W Stali od początku rewelacyjną formę prezentują Bartosz Zmarzlik i Szymon Wożniak. Najprawdopodobniej w grę wchodzi także wypożyczenie do innego klubu np. SpecHouse PSŻ-u Poznań.

 


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.005 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl