REKLAMAeWinner Banner

Świetne wieści nt. stanu zdrowia Andrija Karpowa!

Andrij Karpow

Andrij Karpow (fot. Mateusz Biskup)

Na takie wieści czekali wszyscy kibice! Jak przekazał prezes 7R Stolaro Stali Rzeszów, klubu Andrija Karpowa, ukraiński żużlowiec jest w pełni przytomny i wydolny, a być niebawem zostanie przeniesiony na oddział chirurgii.

Już kilka dni temu pojawiła się oficjalna informacja o wybudzeniu Karpowa ze śpiączki. Dziś kolejne optymistyczne wieści przekazał Zbigniew Prawelski, prezes 7R Stolaro Stali Rzeszów. Ukraiński żużlowiec niebawem zostanie przeniesiony na oddział chirurgii. Cały czas pozostaje w pełni przytomny oraz wydolny. - Dobre wiadomości o stanie zdrowia Andrija Karpowa docierają do nas ze Szpitala Wojskowego w Bydgoszczy. Na dzień 3 maja 2021 r, pacjent jest w dobrym kontakcie z otoczeniem, jest wydolny krążeniowo i oddechowo. Już jutro planowane jest przeniesienie Andrija na oddział chirurgii - mówi dla klubowych mediów sternik ekipy z Podkarpacia.

Przypomnijmy, że Andrij Karpow 27 kwietnia podczas treningu w Grudziądzu brał udział w bardzo poważnym wypadku, po którym doszło m.in. do wewnętrznego krwotoku oraz złamania 9 żeber. Lekarzom udało się opanować sytuacje, choć urazy Ukraińca zagrażały bezpośrednio jego życiu. 


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1326 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl