REKLAMAeWinner Banner

Roszada w Falubazie. Powrót Karczmarza na derbowe spotkanie. Awizowane składy na mecz Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów

Rafał Karczmarz

Rafał Karczmarz (fot. Patryk Kowalski)

Już w najbliższą niedziele, 9 maja, dojdzie do derbowego starcia Marwis.pl Falubazu Zielona Góra z Moje Bermudy Stalą Gorzów. Falubaz dokonał roszady, a Stal daje kolejną szansę Rafałowi Karczmarzowi. 

REKLAMAPark Maszyn

Piotr Żyto dokonał roszady taktycznej z nowym ustawieniem. Z Juniorami będzie jeździł Matej Žagar, kiedy Patryk Dudek stworzy parę z Damianem Pawliczakiem. Natomiast doświadczony Protasiewicz stworzy duet z młodym i gniewnym Maxem Fricke. Co zaskakujące, w awizowanym zestawieniu znalazł się Nile Tuft.  

Bez Marcusa Birkemose'a oraz Kamila Nowackiego w awizowanym składzie. Trener Chomski postawił na sprawdzone rozwiązania, czyli Bartosz Zmarzlik z juniorami, a Martin Martin Vaculík będzie sprawował piecze nad zawodnikiem u24. Bardzo ciekawie prezentuje się para Wożniak - Thomsen, która wydaje się jednym z mocniejszych punktów zespołu. 

Mecz Marwis.pl Falubaz Zielona Góra - Moje Bermudy Stal Gorzów odbędzie się w najbliższą niedziele, 9 maja o godzinie 19:15. Portal speedwaynews.pl przeprowadzi relację LIVE z tego spotkania. 

Awizowane składy:
Marwis.pl Falubaz Zielona Góra: 

9. Piotr Protasiewicz
10. Max Fricke
11. Patryk Dudek
12. Damian Pawliczak
13. Matej Žagar
14. Nile Tuft
15. Fabian Ragus
16.

Moje Bermudy Stal Gorzów:
1. Szymon Woźniak 
2. Anders Thomsen
3. Martin Vaculík
4. Rafał Karczmarz
5. Bartosz Zmarzlik 
6. Wiktor Jasiński
7, Kamil Pytlewski 
8. 

źródło: speedwayekstraliga.pl 


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.3053 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl