REKLAMAeWinner Banner

Allen jednak pojedzie na Wyspach

Jake Allen

Jake Allen (fot. Ian Charles)

Jake Allen, który miał spędzić rok 2021 w Australii, pojawi się jednak w tym sezonie na europejskich torach. Australijczyk podpisał kontrakt z Redcar Bears.

W lutym informowaliśmy, że Allen wycofał się z umowy z Ipswich Witches, bojąc się o finanse w przypadku gdyby brytyjska liga nie wystartowała. Ostatecznie jednak zobaczymy Australijczyka, aczkolwiek nie w Premiership, a w Championship. Allen trafił do kadry Redcar Bears - choć wcześniej wiązany był ze Scunthorpe Scorpions.

Gdy usłyszeliśmy, że Jake zastanawia się jeszcze nad powrotem na Wyspy, skorzystaliśmy z szansy i zaproponowaliśmy mu miejsce w drużynie - mówi Jitendra Duffill, promotor „Niedźwiedzi”. - Jesteśmy szczęśliwi, że zawodnik tego kalibru był wolny, ale zawsze czuliśmy, że przeczekanie jest naszą najlepszą opcją i okazało się to prawidłową decyzją - dodaje w rozmowie z portalem brytyjskiego żużla, ciesząc się ze skompletowania drużyny przed startem ligi.

Rozgrywki Championship rozpoczną się 18 maja. Dzień wcześniej wystartuje Premiership, a już w minioną sobotę ruszyły zmagania w National Development League.

źródło: SpeedwayGB


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 0.9609 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl