REKLAMAeWinner Banner

Cieślak o torze w Częstochowie: Jest dobry, ale na zawody młodzieżowe

Marek Cieślak

Marek Cieślak (fot. Patryk Kowalski)

Mecz z Betard Spartą Wrocław nie jest łatwy dla zawodników Eltrox Włókniarza Częstochowa. Gospodarze męczą się i mają problemy z wygrywaniem wyścigów. Marek Cieślak uważa, że jednym z powodów takiego stanu rzeczy może być sposób przygotowania toru.

REKLAMAPark Maszyn

Od samego początku mecz w Częstochowie układa się raczej pod dyktando przyjezdnych. Betard Sparta Wrocław z Artiomem Łagutą oraz Maciejem Janowskim imponuje formą i mimo nieobecności Taia Woffindena spisuje się lepiej. Seniorzy Eltrox Włókniarza Częstochowa mają wielkie problemy z wygrywaniem wyścigów, w przeciwieństwie do wspomnianych zawodników z Wrocławia.

Zdaniem Marka Cieślaka problemem jest sposób przygotowania toru na stadionie przy ul. Olsztyńskiej. - Tor jest przygotowany fajnie, ale na MDMP i DMPJ. Jak się chce pokonywać tuzy speedwaya, to trzeba zrobić coś innego - powiedział na antenie nSport+ były selekcjoner reprezentacji Polski. W Częstochowie nie brakuje emocji, jednak na ogól jeśli ktoś kogoś wyprzeda, to zawodnik Sparty żużlowca z Częstochowy.

 

Oferta na PGE Ekstraligę dostępna tutaj -> sprawdź szczegóły!


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.023 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl