REKLAMAeWinner Banner

Już dzisiaj zaległa runda w Tarnowie. Znamy awizowane składy

Mateusz Cierniak

Mateusz Cierniak (fot. Łukasz Wilk)

Pogoda nie ma zamiaru prawić kaprysów, więc odrabiamy juniorskie zaległości. Poza Gorzowem, swoją rundę zorganizuję Unia Tarnów. Poznaliśmy awizowane składy drużyn na dzisiejsze DMPJ.

W zeszłym tygodniu, na tarnowskim owalu, najlepsza okazała się drużyna Motoru Lublin. Lublinianie polegali głównie na dwóch rakietach: naszych medialnych podopiecznych, Wiktorze Lamparcie oraz Mateuszu Cierniaku. 

Poza Cellfast Wilkami Krosno, nie widać zbytnio większych zmian w awizowanych zestawieniach. Brakuje Patryka Wojdyło, który został ukarany czerwoną kartką w poprzedniej rundzie DMPJ. Reprezentant Wilków został wykluczony z zawodów za konflikt z Dawidem Rempałą. Wojdyło, po biegu, starł się słownie z zawodnikiem Unii i wyciągnął zabezpieczenie z motocyklu swojego rywala. 

Wiele wskazuje na to, że puste miejsce zostanie przekazane Mateuszowi Packowi. Ten młody zawodnik, za pośrednictwem swojej strony, ogłosił swoją osobę jako jednego z członków młodzieżowej formacji Wilków w tegorocznym DMPJ. Warto podkreślić, że Pacek spełnia się również jako zawodnik speedrowera, gdzie może pochwalić się powołaniem do kadry narodowej. 

Początek zawodów o godzinie 17. Portal speedwaynews.pl przeprowadzi relacje LIVE z tychże zawodów. Kliknij, aby zobaczyć układ biegów

Awizowane składy:
Unia Tarnów

1.Przemysław Konieczny
2.Dawid Rempała
3.Piotr Świercz
4.Patryk Zieliński

Motor Lublin
5. Mateusz Cierniak
6. Wiktor Lampart
7. Wiktor Firmuga
8. Maksymilian Śledź

Cellfast Wilki Krosno
9. Kacper Przybylski
10. Aleks Rydlewski
11. Jakub Janik
12.

7R Stolaro Stal Rzeszów
13. Patryk Rolnicki
14. Mateusz Majcher
15. Jakub Stojanowski
16. Konrad Mikłoś

źródło: unia.tarnow.pl


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 0.6697 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl