REKLAMAeWinner Banner

Sajfutdinow pojawi się na meczu w Rawiczu

Emil Sajfutdinow

Emil Sajfutdinow (fot. Wojta Zavřel)

Metalika Recycling Kolejarz Rawicz będzie mógł liczyć w niedzielę na bardzo nietypowe wsparcie. Po żółto-zielonej stronie parkingu pojawi się Emil Sajfutdinow, zawodnik Fogo Unii Leszno, który będzie służyć kolegom z Rawicza dobrą radą.

REKLAMAPark Maszyn

To dość niespodziewana, ale bardzo interesująca wiadomość. W niedzielę zawodnicy Metalika Recycling Kolejarza Rawicz na swoim stadionie zmierzą się z 7R Stolaro Stalą Rzeszów. Dla obu zespołów będzie to pierwszy w sezonie 2021 mecz 2. LŻ. „Niedźwiadki” będą mogły liczyć na pomoc Emila Sajfutdinowa, który wspomoże drużynę swoimi cennymi radami oraz wniesionym doświadczeniem. Ma to zapewne związek ze współpracą rawiczan z Fogo Unią Leszno, której żużlowcem jest Sajfutdinow.

Trudno powiedzieć czy będzie to jednorazowa akcja, czy też na kolejnych spotkaniach w Rawiczu będą pojawiać się inni zawodnicy leszczynian. Jeśli do Rawicza mieliby przyjeżdżać żużlowcy Fogo Unii, to jak najbardziej będzie to możliwe, ponieważ rawiczanie swoje domowe spotkania zgodnie z terminarzem pojadą w soboty. Mecz 1. kolejki jest wyjątkiem.

Wspomniany Emil Sajftudinow swój mecz ligowy odjedzie w sobotę, dzień przed meczem w Rawiczu. Rosyjski zawodnik wraz z Fogo Unią Leszno o 16:00 podejmie Marwis.pl Falubaz Zielona Góra w ramach 6. kolejki PGE Ekstraligi.

źródło: Metalika Recycling Kolejarz Rawicz


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1163 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl