REKLAMAeWinner Banner

Kapitan Wybrzeża rozdaje bilety na mecz! Zobacz, co zrobić, aby zdobyć wejściówkę

Krystian Pieszczek

Krystian Pieszczek (fot. Łukasz Wilk)

Już w najbliższą sobotę o godzinie 18:30 rozpocznie się pierwszy mecz w Gdańsku z udziałem publiczności na trybunach. Zdunek Wybrzeże podejmować będzie łódzkiego Orła. Nasz medialny podopieczny rozda pięciu kibicom darmowe wejściówki. Co trzeba zrobić, aby ją otrzymać?

Zdunek Wybrzeże Gdańsk po trzech odjechanych meczach zajmuje drugie miejsce w ligowej tabeli. Żużlowcy znad morza mogą pochwalić się pięciopunktową zdobyczą na chwilę obecną. Aktualnymi liderami są Cellfast Wilki Krosno, które mają na swoim koncie o "oczko" więcej. Zadowalające wyniki sportowe żużlowców z Gdańska z pewnością będą "magnesem" dla kibiców, którzy wyczekują pierwszego meczu z możliwością ich obecności na trybunach. Kapitan Wybrzeża - Krystian Pieszczek - wyszedł naprzeciw oczekiwaniom fanów i rozda na nadchodzące spotkanie z Orłem Łódź pięć darmowych wejściówek.

Kibice, którzy chcą "powalczyć" o bilet, muszą w komentarzu na profilu facebook'owym naszego medialnego podopiecznego zachęcić niezdecydowanych do pójścia w sobotę na Stadion im. Zbigniewa Podleckiego. Dodatkowo należy oznaczyć znajomych, którzy też powinni wziąć udział w zabawie. Zapraszamy!

Najważniejsza informacja tego tygodnia❓???? Najbliższy mecz jedziemy z Wami na trybunach‼ W związku z tym mamy dla Was...

Opublikowany przez Pieszczka Racoga #707 Środa, 12 maja 2021

Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.0851 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl