REKLAMAeWinner Banner

Zmiany w składzie Eltrox Włókniarza. Apator bez Lamberta i Żupińskiego (awizowane)

Leon Madsen

Leon Madsen (fot. Patryk Kowalski)

Piotr Świderski dokonał sporych zmian w składzie Eltrox Włókniarza Częstochowa po ostatniej porażce z Betard Spartą Wrocław. W Toruniu pojadą nowe duety, które występowały razem wcześniej. Gospodarze natomiast stawiają na sprawdzone zestawienie.

REKLAMAPark Maszyn

W ostatnim meczu ekipy spod Jasnej Góry Leon Madsen partnerował młodzieżowcom, a Fredrik Lindgren wystąpił z dziewiątką. Obaj panowie zamienią się pozycjami i tym razem to Madsen rozpocznie mecz i pojedzie z numerem pierwszym, natomiast Lindgren dwukrotnie pojedzie w parze z juniorami. Duet ponownie stworzą Bartosz Smektała oraz Kacper Woryna. Istotną zmianą jest również powrót do zestawienia Bartłomieja Kowalskiego, który zastąpił Mateusza Świdnickiego.

Po stronie gospodarzy znajdziemy dwie zmiany. Kamila Marcińca zastąpił Petr Chlupac, jednak prawdopodobnie Czech będzie ponownie zastępowany przez Roberta Lamberta, którego na razie nie ma w składzie. Duet ponownie stworzą Jack Holder oraz Paweł Przedpełski, natomiast partnerem młodzieżowców będzie Chris Holder. Jeśli zaś o wspomnianych młodzieżowców, to Tomasz Bajerski nie zdecydował się na awizowanie Karola Żupińskiego. Zamiast wychowanka Wybrzeże Gdańsk po numerem 14 znajduje się Justin Stolp.

Start do pierwszego wyścigu zaplanowano na 15:15. Portal speedwaynews.pl przeprowadzi relację LIVE z niedzielnego meczu w Toruniu. Kliknij tutaj, aby zobaczyć tabelę biegową.

Awizowane składy:
eWinner Apator Toruń:

9. Paweł Przedpełski
10. Jack Holder
11. Adrian Miedziński
12. Petr Chlupac
13. Chris Holder
14. Justin Stolp
15. Krzysztof Lewandowski
16.

Eltrox Włókniarz Częstochowa:
1. Leon Madsen
2. Jonas Jeppesen
3. Bartosz Smektała
4. Kacper Woryna
5. Fredrik Lindgren
6. Jakub Miśkowiak
7. Bartłomiej Kowalski
8.

źródło: speedwayekstraliga.pl


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1511 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl