REKLAMAeWinner Banner

Przetasowania w Bydgoszczy i żelazne zestawienie ROW-u (awizowane)

David Bellego

David Bellego (fot. Łukasz Wilk)

Poznaliśmy awizowane składy Abramczyk Polonii Bydgoszcz oraz ROW-u Rybnik na niedzielne starcie 6. kolejki eWinner 1. Ligi Żużlowej. Menadżerowie raczej nie zaskoczyli zestawieniami.

ROW Rybnik w sezonie 2021 dwukrotnie występował na wyjazdach i za każdym razem Marek Cieślak korzystał z dokładnie tego samego ustawienia. Podobnie będzie w niedzielę w Bydgoszczy. Mecz otworzą Wiktor Trofimow oraz Kacper Gomólski. Ten pierwszy w kolejnych wyścigach będzie startować z Rune Holtą, natomiast Gomólski stworzy duet z Siergiejem Łogaczowem. Wsparciem stałej dwójki juniorów będzie w dwóch wyścigach Michael Jepsen Jensen.

Na korekty składu po porażce z Cellfast Wilkami Krosno zdecydował się natomiast Lech Kędziora. Szkoleniowiec Abramczyk Polonii Bydgoszcz pod numerem 9 awizował Davida Bellego, a tym razem pod trzynastką znalazł się Wadim Tarasienko. W składzie nadal nie ma kontuzjowanego Adriana Gały, w miejsce którego pojawił się Damian Stalkowski. Ponownie w składzie znalazł się Jewgienij Sajdullin, który prawdopodobnie również otrzyma szansę.

Pierwszy wyścig niedzielnego spotkania zaplanowano na godzinę 13:00. Portal speedwaynews.pl przeprowadzi relację LIVE. Kliknij TUTAJ, aby zobaczyć tabelę biegową z tego spotkania

Awizowane składy:
Abramczyk Polonia Bydgoszcz:

9. David Bellego
10. Damian Stalkowski
11. Andreas Lyager
12. Grzegorz Zengota
13. Wadim Tarasienko
14. Mateusz Błażykowski
15. Nikodem Bartoch
16. Jewgienij Sajdullin

ROW Rybnik:
1. Kacper Gomólski
2. Siergiej Łogaczow
3. Wiktor Trofimow
4. Rune Holta
5. Michael Jepsen Jensen
6. Mateusz Tudzież
7. Przemysław Giera
8.

źródło: eWinner Żużel


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.0982 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl