REKLAMAeWinner Banner

Ekstraligowe wzmocnienia Kolejarza! Rzeszowianie bez Rolnickiego (awizowane)

Jaimon Lidsey

Jaimon Lidsey (fot. Mateusz Biskup)

Obie drużyny, zarówno 7R Stolaro Stal Rzeszów, jak i Metalika Recycling Kolejarz Rawicz właśnie tym spotkaniem zainaugurują swoje ligowe jazdy w sezonie 2021. Znamy pełne składy na niedzielny mecz 2. Ligi Żużlowej.

REKLAMAPark Maszyn

Zestawienie zespołu Michała Widery otwiera Australijczyk, Sam Masters. W składzie rzeszowskiej drużyny zabrakło ubiegłorocznego kapitana, Patryka Rolnickiego, który w tym sezonie pełni funkcję zawodnika U24. Jego miejsce zajął Tim Sørensen. Formację juniorską prawdopodobnie uzupełni Jakub Stojanowski.

Po stronie rawiczan wystąpią ekstraligowe wzmocnienia. Na pozycji juniorskiej awizowany został Kacper Pludra, a formację młodzieżową uzupełni najprawdopodobniej Krzysztof Sadurski. Jeśli chodzi o piątkę seniorów, to  ogromnym wzmocnieniem będzie Jaimon Lidsey, który na co dzień, podobnie jak Pludra i Sadurski, występuje w Fogo Unii Leszno. Przypomnijmy, że dodatkowym wsparciem dla gospodarzy niedzielnego meczu będzie obecność w parkingu Emila Sajfutdinowa oraz jego teamu.

Portal speedwaynews.pl przeprowadzi relację LIVE z tego spotkania. Początek o godzinie 12:00. Kliknij tutaj, aby zobaczyć układ par dla tego spotkania.

Awizowane składy:
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz:

9. Jaimon Lidsey
10. Damian Baliński
11. Keynan Rew
12. Szymon Szlauderbach
13. Damian Dróżdż
14. Kacper Pludra
15.
16.

7R Stolaro Stal Rzeszów:
1. Sam Masters
2. Dawid Stachyra
3. Adam Ellis
4. Tim Sørensen
5. Hubert Łęgowik
6. Mateusz Majcher
7.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.154 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl