Zapowiedź 6. rundy eWinner 1. LŻ (wideo)

Wadim Tarasienko (C) i Adrian Gała (N)

Wadim Tarasienko (C) i Adrian Gała (N) (fot. Łukasz Wilk)

Przed nami kolejny, żużlowy weekend. Będzie to jednak wyjątkowa kolejka, ponieważ kibice pierwszy raz zasiądą na trybunach w tym sezonie. Pokrzyżować plany drużynom, jak i kibicom może jednak pogoda. 

Już w sobotnie popołudnie dojdzie do starca dwóch drużyn, które wciąż pozostają bez punktów. Unia Tarnów podejmie na własnym obiekcie Arged Malesę Ostrów Wielkopolski. Do składu tarnowian po kontuzji powraca Niels Kristian Iversen, natomiast najprawdopodobniej nie wystąpi Rohan Tungate, który uległ wypadki w lidze duńskiej. Drugim spotkaniem rozgrywanym w sobotę będzie starcie Zdunek Wybrzeża Gdańsk z Orłem Łódź. Początek tego meczu zaplanowano na godzinę 18:30.
 

W sobotę o godzinie 13:00 dźwięk motocykli kibice będą mogli usłyszeć w Bydgoszczy, gdzie miejscowa Abramczyk Polonia podejmie ROW Rybnik. Kibiców eWinner 1. Ligi Żużlowej w poniedziałek czeka deser w postaci pojedynku Aforti Startu Gniezno z rozpędzoną drużyną Cellfast Wilków Krosno. Mecz odbędzie się o godzinie 18:30.
 

Na kanale YouTube naszego medialnego partnera, Zakręceni w Lewo, możecie wysłuchać zapowiedzi zbliżających się spotkań eWinner 1. Ligi Żużlowej. Zapraszamy serdecznie do oglądania!

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

Zapowiedź 6 Rundy eWinner 1. L.Ż.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.2198 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl