REKLAMAeWinner Banner

Czy Ellis i Batchelor pomogą swojemu nowemu zespołowi?

Adam Ellis

Adam Ellis (fot. Michał Krupa)

Duet w postaci Troya Batchelora i Adama Ellisa odegrał kluczową rolę w awansie ich poprzedniego klubu, Swindon Robins i w ich triumfie w 2019 roku. Menedżer ich nowego zespołu Sheffield, Simon Stead,  ma nadzieję, że będą oni nieocenionym wzmocnieniem w tym sezonie.

REKLAMAPark Maszyn

Z tegorocznych rozgrywek w Wielkiej Brytanii wycofał się klub Swindon Robins, który był zwycięzcą SGB Premiership w sezonie 2019. Adam Ellis, który miał bronić barw tego zespołu również w tym roku, po decyzji o opuszczeniu przez klub ligi, trafił ostatecznie w szeregi Sheffield Tigers. Dołączył on zatem do m.in. Troy’a Batchelora, wspólnie z którym odegrał ważną rolę w triumfie ich poprzedniego klubu w 2019 roku. Menedżer zespołu ma nadzieję, że duet tych zawodników wspomoże „Tygrysów” w tym sezonie.

- Ten rodzaj zwycięskiej mentalności i doświadczenia może okazać się nieoceniony przez cały sezon. Oczekuję, że będą oni mieli bardzo dobry sezon w Sheffield - mówi Stead na łamach portalu speedwaygp.com.

- Troy to także były zawodnik cyklu Grand Prix. W ciągu ostatnich kilku sezonów stał się jednym z czołowych, konsekwentnych zawodników na brytyjskim żużlu. Jestem więc pewien, że będzie dla nas świetnym liderem - mówi także działacz brytyjskiego klubu, wzmieniając także Adama Ellisa: Byłem pod ogromnym wrażeniem Adama, kiedy odwiedził Owlerton w ostatnich sezonach. Naprawdę dobrze jeździ u nas - kończy.

 

Oferta na PGE Ekstraligę dostępna tutaj -> sprawdź szczegóły!


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.2203 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl