REKLAMAeWinner Banner

Czy Orzeł może pokusić się o niespodziankę? (zapowiedź)

Jakub Jamróg

Jakub Jamróg (fot. Fot. Łukasz Wilk)

Pora na wieczorne spotkanie eWinner 1. Ligi Żużlowej. Gdańsk przywita gości z centralnej części Polski. Czy Orzeł może pokusić się o niespodziankę? Analitycy eWinner mają już o tym swoje zdanie. 

REKLAMAPark Maszyn

Wybrzeże i Orzeł przystępują do wieczornego starcia z porażką w swoim poprzednim występie. Pierwsi musieli uznać wyższość Startu, a łodzianie beniaminka z Krosna. Wiele wskazuje na to, że przez wcześniejsze wyniki, obie drużyny będą chciały odkuć się za swoje ostatnie poczynania. Wszak to gospodarze są uważani za potentatów do tego, aby zagościć w przyszłym sezonie na ekstraligowych salonach. Z kolei Łodzianie mieli walczyć o utrzymanie, ale dantejskie sceny w Tarnowie i znakomita postawa Kurtza sprawiły, że drużyna ma apetyt na coś więcej, niż spokojne utrzymanie w eWinner 1. Lidze Żużlowej. 


--> ZOBACZ: Odkuć się za Gniezno i Krosno (zapowiedź) <--
 

Po dłuższej analizie, analitycy eWinner ujawnili swoje przewidywania na nadchodzące starcie. Są one bez większego zaskoczenia, gdyż stawiają podopiecznych Eryka Jóźwiaka jako faworytów do zgarnięcia pełnej puli za mecz na swoim torze. 
 


Nie można być zdziwionym. Gdańszczanie dysponują większą siłą składu, a na własnym torze mają o wiele większy „handicap” względem przyjeżdżającego Orła. Warto mieć jednak na uwadze, że tegoroczny sezon uwielbia dawać nam powody do zaskoczenia. Wystarczy spojrzeć na liderującego beniaminka, czy niespodziewaną postawę tarnowskiej Unii. Forma Kurtza może okazać się kluczowa do sprawienia niespodzianki. Luke Becker oraz Norbert Kościuch to również zawodnicy, którzy imponują swoją postawą. Czy wystarczy to jednak na szybkiego Kułakowa oraz Pieszczka?Jak widać na powyższym zdjęciu, bukmacherzy są bezlitośni. Gdańszczanie dysponują większym potencjałem, a punktowa przewaga Kułakowa wydaje się nadto oczywista. Jakub Jamróg ma większe szanse na wyższy dorobek punktowy, niż nasz podopieczny Krystian Pieszczek. Dosyć ciekawy jest powrót Łoktajewa. Musiał on pauzować w ostatnim spotkaniu, gdyż ucierpiał podczas spotkania w Danii. Czy analitycy nie przesadzają z tak dużym kursem? Wszystko zweryfikuje tor. 

Początek spotkania o 18. Portal speedwaynews.pl przeprowadzi relacje LIVE. Kliknij aby zobaczyć układ par na to spotkanie.

źródło: inf. własna


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.4475 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl