REKLAMAeWinner Banner

Bez większego faworyta w Gnieźnie (zapowiedź)

Mateusz Szczepaniak

Mateusz Szczepaniak (fot. fot. Mateusz Biskup)

W Gnieźnie czeka nas wyrównane starcie. Analitycy eWinner typują zwycięstwo gospodarzy, ale beniaminek nie jest na straconej pozycji. 

REKLAMAPark Maszyn

Wieczorem rozpocznie się spotkanie Aforti Startu Gniezno z Cellfast Wilkami Krosno. Spotkanie elektryzuje kibiców obu drużyn, więc nic dziwnego, że bilety rozchodzą się w satysfakcjonującym tempie. Na dowód tego, jak bardzo wyrównane widowisko czeka nas na W25 przychodzą kursy zaproponowane przez eWinner. 
 


 

Na pierwszy rzut oka widać, że kursy nie są zbytnio od siebie oddalone. Start ma za sobą, dopiero, dwa spotkania, kiedy Wilki zdołały już pokazać się w pierwszej kolejce eWinner 1. Ligi Żużlowej. Jak wspominaliśmy w zapowiedzi tego meczu, obie drużyny bardziej charakteryzują się zwycięstwami domowymi, niż wygrywaniem na obcym terenie. Choć gnieźnieński owal ma renomę „specyficznego”, Wilki pokazywały już w tym sezonie, że mają predyspozycję do zmiany swoich przełożeń w trakcie walki o ligowe punkty.  

Bardzo ciekawymi zakładami są te, postawione pod znakiem „GuruBets”. W obu przypadkach, obstawiający ma okazję do postawienia swojej tezy i przypieczętowania jej zakładem na te wydarzenie. Tym razem, pod oko rozważań, przychodzą dwaj zawodnicy krajowi. Mateusz Szczepaniak ma całkiem sporo możliwości do tego, aby wygrać bieg w nadchodzącym starciu. Jego ostatni start zaowocował trzynastoma punktami i był on niepokonany do ostatniego startu w meczu z Orłem Łódź. Przed Oskarem Fajferem zdecydowanie trudniejsze zadanie. Choć Oskar zna swój własny owal i pokonał na nim Wiktora Kułakowa, może mieć odrobinę trudniejsze zadanie w skompletowaniu „czystego” kompletu punktów. 


 

W kontekście walki o najwyższy dorobek punktowy, poza wspomnianym już liderem gospodarzy, brani jest pod uwagę Tobiasz Musielak. Popularny „Tofik” został wypożyczony z eWinner Apatora Toruń i od samego początku udowadnia, że może być on jednym z najskuteczniejszych żużlowców w eWinner 1. Lidze Żużlowej. Wiele wskazuje na zaciętą rywalizację pomiędzy Fajferem oraz Musielakiem o największe zdobycze. Swoje aspiracje do tego miana zgłasza również Andrzej Lebiediew czy „Skandynawski Trójkąt” Startu – Timo Lahti, Peter Kildemand oraz Frederik Jakobsen.  

Z okazji nadchodzących Mistrzostw Europy w piłce nożnej, eWinner łączy siły z Andrzejem Strejlauem, zasłużoną osobistością w krajobrazie polskiego futbolu, i przygotowuje dla kibiców Obóz Przygotowawczy. Obóz wystartował 12 maja i potrwa do 8 czerwca. Dla zawodników czeka m.in. Cashback do 1000 złotych w każdym tygodniu trwania obozu i po wykonaniu treningu. 

Warto również dodać, że wraz z kodem SPEEDWAYNEWS, możliwy jest cashback do 110 złotych! Wystarczy go umieścić przy rejestracji w systemie bukmachera eWinner i, zamiast 100 złotych, kwota zwrotu zostaje podniesiona o dodatkowe 10 złotych.  Portal speedwaynews.pl przeprowadzi relacje LIVE z potyczki Aforti Startu Gniezno i Cellfast Wilków Krosno. Początek o godzinie 18. Kliknij, aby zobaczyć układ biegów na nadchodzące spotkanie
 


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 0.9992 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl