REKLAMAeWinner Banner

Motor Lublin z nowym sponsorem strategicznym. Decyzja ogłoszona przez... Jacka Sasina

Wiktor Lampart

Wiktor Lampart (fot. Łukasz Wilk)

Nie mieli szczęścia w Lublinie w spotkaniu z Unią Leszno, gdy pogoda wymusiła na organizatorach przełożenie meczu. Niedziela przyniosła jednak też dobre wiadomości dla Motoru. Na pokładzie popularnych Koziołków pojawił się nowy sponsor strategiczny - Lubelski Węgiel Bogdanka. Decyzję tę ogłosił wicepremier, Jacek Sasin. 

 

Wicepremier pojawił się na stadionie żużlowym Motoru przed planowym rozpoczęciem spotkania, by ogłosić informację o Lubelskim Węglu Bogdanka, która została nowym sponsorem strategicznym lubelskiego Motoru. Wspomniał on również o wsparciu ligi żużlowej kwotą opiewającą na 10 milionów w ciągu ostatnich kilku lat.

– Szczególnie miło mi być w tym mieście, bo Motor Lublin to klub wspierany przez spółkę skarbu państwa, Lubelski Węgiel Bogdanka. Ta współpraca ma swoją historię i sięga prawie 10 lat. Można powiedzieć, że Bogdanka, jest z lubelskim żużlem tak zrośnięta, że można powiedzieć, że to dwa płuca, które bez siebie nie mogą oddychać –
powiedział.

Poruszono także kwestię nowego stadionu, w której głos zabrał zastępca Sasina w resorcie aktywów państwowych, Artur Soboń. Wypowiedział się w tej kwestii także Jarosław Stawiarski, pełniący funkcję marszałka województwa, zaznaczając konieczność powstania nowego stadionu, by kibice Motoru nie jeździli na mecze drużyny do innych ośrodków.

Źródło: dziennikwschodni.pl 

 


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.3067 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl