REKLAMAeWinner Banner

Jarosław Hampel: Jechali naprawdę znakomite biegi

Jarosław Hampel

Jarosław Hampel (fot. Łukasz Wilk)

Jarosław Hampel miał powody do świętowania po poniedziałkowym zwycięstwie. Weteran żużlowych torów przyznał, że goście jechali naprawdę znakomite biegi i zwycięstwo było otwartą kwestią do samego końca. 

Motor Lublin to rewelacja tegorocznych rozgrywek. Po porażce na inaugurację w Gorzowie Wielkopolskim, lublinianie wzięli się ostro do pracy i obecnie zajmują pozycję lidera PGE Ekstraligi. Po zwycięskim spotkaniu, na łamach Radia Lublin, spotkanie skomentował Jarosław Hampel. 

Ten wychowanek Polonii Piła ma bardzo długą przygodę w barwach leszczyńskiej Unii. Sam zainteresowany uznał te zawody za wymagające, ale bardzo dobre: Bardzo dobre zawody, bo trudne spotkanie. Dosyć mocno musieliśmy się męczyć tutaj z rywalem. Jechali naprawdę znakomite biegi i do końca musieliśmy walczyć o to zwycięstwo. Dosłownie w każdym biegu o każdy metr tego toru. Wszystkie siły zmobilizowane i w końcówce to spotkanie udało się wygrać, z czego jestem bardzo zadowolony i bardzo się cieszę. 

Przed Motorem Lublin wycieczka na tor w Częstochowie. Goście będą bronić zaliczki, którą zdobyli w poprzednim spotkaniu na własnym owalu. Początek w najbliższy piątek o 20:30. Portal speedwaynews.pl przeprowadzi Relacje LIVE z tego spotkania


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.0815 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl