REKLAMAeWinner Banner

Wilki przejadą się po Starcie, a Łódź faworytem (zapowiedź)

Andrzej Lebiediew

Andrzej Lebiediew (fot. Arkadiusz Siwek)

Już dziś kolejna runda eWinner 1. Ligi. Kibice zawitają na stadiony w Krośnie i Łodzi, aby dopingować swoje ukochane drużyny. Jak prezentują analitycy eWinner, Wilki Krosno powinny rozgromić Start Gniezno, a Orzeł Łódź jest faworytem w meczu ze Zdunek Wybrzeże Gdańsk. 

REKLAMAPark Maszyn

Cellfast Wilki Krosno są na fali wznoszącej. Beniaminek, który miał walczyć ledwo o utrzymanie przyjmuję rolę potentata do zawitania wśród składu PGE Ekstraligi. Nic więc dziwnego, że w większości pojedynków w 1. Lidze są stawiani jako faworyci do zwycięstwa. Nie inaczej jest w prognozach i kursach na mecz przeciwko Aforti Start Gniezno. Pierwszy mecz zapadł w pamięć fanów przez dużą ilość upadków, kontuzji oraz niespodziewanych rozstrzygnięć. Lepsze wspomnienia mogą mieć krośnianie, którzy wygrali to spotkanie 50:38 i z przewagą przystępują do walki o trzy punkty. Gnieźnianie muszą wejść do meczu bez kontuzjowanego Petera Kildemanda. Analitycy eWinner przewidują, że Cellfast Wilki Krosno powinny zdecydowanie wygrać z podopiecznymi Rafaela Wojciechowskiego. Początek o godzinie 16. Zapraszamy na relacje LIVE z tego spotkania.  


W drugim sobotnim spotkaniu, Orzeł Łódź zmierzy się ze Zdunek Wybrzeżem Gdańsk. Wiele mówi się o możliwość powrotu Wybrzeża do zwycięskiej formy, który przegrał na własnym stadionie 45:44. Co więcej, ich trzy ostatnie spotkania to porażka, porażka oraz remis. Nie jest to udany czas dla Eryka Jóźwiaka, ale sezon ma dwie fazy. Z czego to ta ostatnia decyduje o awansie do PGE Ekstraligi. Łodzianie zaskakują wszystkich swoją dyspozycją. Zespół typowany do walki o utrzymanie, podobnie jak w przypadku Wilków, walczy nagle  o awans do fazy play-off. Bez porażki na własnym owalu, co tylko działa na niekorzyść zawodników Zdunek Wybrzeża Gdańsk. Jak jednak wszyscy wiemy, tegoroczna eWinner 1. Liga Żużlowa potrafi zaskakiwać fanów oraz samych żużlowców. Analitycy sponsora tytularnego rozgrywek stawiają na Orzeł Łódź, ale Zdunek Wybrzeże Gdańsk nie jest na przegranej pozycji. Początek o godzinie 18:30. Zapraszamy na relacje LIVE z tego spotkania. 

Warto również dodać, że wraz z kodem SPEEDWAYNEWS, możliwy jest cashback do 110 złotych! Wystarczy go umieścić przy rejestracji w systemie bukmachera eWinner i, zamiast 100 złotych, kwota zwrotu zostaje podniesiona o dodatkowe 10 złotych. 

źródło: inf. własna


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1034 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl