REKLAMAeWinner Banner

Kłótnia w Gnieźnie. Sędzia bezlitosny dla zawodników i kierownika startu!

Oskar Fajfer

Oskar Fajfer (fot. Mateusz Biskup)

Do niecodziennej sytuacji doszło w biegu drugim półfinału Indywidualnych Mistrzostw Polski w Gnieźnie. Po incydencie pod taśmą startową, wykluczeni zostali dwaj zawodnicy jednocześnie. Ponadto z zawodów odsunięty został kierownik startu.

Do biegu drugiego trwających aktualnie zawodów na Stadionie im. płk. Franciszka Hynka powinni ustawić się w kolejności od krawężnika: Dominik Kubera, Oskar Fajfer, Norbert Kościuch i Piotr Pawlicki. Okazało się jednak, że pola startowe zawodników zostały pomylone. Oskar Fajfer ustawił się na polu C, zamiast B, natomiast Norbert Kościuch na polu B. Sędzia Remigiusz Substyk nie zezwolił na rozpoczęcie gonitwy, gdyż w ostatniej chwili zorientował się o błędnym ustawieniu żużlowców. 

Decyzją arbitra wykluczeni zostali obaj sprawcy zamieszania - Fajfer i Kościuch. Pierwszemu z wymienionych nie spodobał się ten werdykt i gnieźnianin próbował toczyć dyskusję z Remigiuszem Substykiem. Ostatecznie nic to nie dało. Jak się jednak okazuje, to podprowadzające ustawiły się w złej kolejności, a żużlowcy podjechali zgodnie z ich sygnalizacją. Po zajściu nastąpiła również zmiana kierownika startu. Dotychczas pełniąca funkcję osoba została od swojej roli odsunięta.

Trwa cały czas relacja na żywo prosto z gnieźnieńskiego stadionu. Zapraszamy do śledzenia na bieżąco przebiegu wydarzeń, poprzez kliknięcie w poniższy link:

--> RELACJA NA ŻYWO: PÓŁFINAŁ INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW POLSKI W GNIEŹNIE <--


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.9621 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl