REKLAMAeWinner Banner

Cook nie narzekał na bezrobocie. Brytyjczyk powraca do Premiership

Craig Cook

Craig Cook (fot. Ian Charles)

Craig Cook znalazł nowego pracodawce. Były zawodnik King's Lynn Stars, a obecny Glasgow Tigers wzmocnił rywala tych pierwszych. Na zatrudnienie Brytyjczyka połasiły się Ipswich Witches.

REKLAMAPark Maszyn

Craig Cook miewał problemy z tegoroczną formą w SBG Premiership. Z tego też powodu. działacze zdecydowali się na rozwiązanie kontraktu z byłym uczestnikiem cyklu Speedway Grand Prix z 2018 roku. Jego miejsce zajął Richard Lawson, a Craig skupił się wówczas na jazdę w barwach Glasgow Tigers. 

Teraz otrzymuje on kolejną szansę. Ipswich Witches jest praktycznie rozbite przez kontuzje reprezentantów Australii. Crump, Heeps i Stewart muszą przejść okres rekonwalescencji zanim powrócą do ligowej rywalizacji. Z tego też powodu, działacze "Czarownic" zdecydowali się na zakontraktowanie Anglika: – Rozmawiałem z Craigiem o jego odejściu z King's Lynn i przekonał mnie, że były to tylko niezbyt udane spotkania. Jak wielu żużlowców, miał on długą przerwę w startach i musi on jeszcze wrócić do swojej optymalnej postawy. Jego wyniki z Glasgow są bardzo obiecujące, więc liczę na udaną współprace – komentuje na łamach klubowej strony Chris Louis, działacz Ipswich Witches. 

Cook nie jest jedynym nowym nabytkiem. Po kilku udanych występach w SGB Championship, do zespołu dołącza Paul Starke. Zastąpi on Jordana Stewarta, który będzie pauzował przez sześć tygodni po pamiętanym meczu z Birmingham Brummies.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.3881 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl