REKLAMAeWinner Banner

Pióro w składzie. Arged Malesa z drobnymi korektami. Awizowane składy na mecz Orzeł Łódź - Arged Malesa Ostrów Wielkopolski

Grzegorz Walasek

Grzegorz Walasek (fot. Łukasz Wilk)

W najbliższą niedzielę o godzinie 14:00 rozpocznie się mecz pomiędzy Orłem Łódź, a Arged Malesa Ostrowem Wlkp. Znamy już awizowane składy na to spotkanie.

REKLAMAPark Maszyn

Adam Skórnicki postawił na Piotra Pióro pod numerem dziesiątym. Zapewne to zasłona taktyczna, a Luke Becker będzie zastępował go z numeru szesnastego. Para Norbert Kościuch i Brady Kurtz wygląda bardzo imponująco, a szczególnie na własnym torze. Ulubieniec publiczności - Mateusz Dul ustawiony został pod numerem piętnastym, a jego kolegą będzie Jakub Sroka. Aleksandr Łoktajew będzie prowadził młodszych kolegów.

Wiemy już w jakim zestawieniu przystąpi zespół Mariusza Staszewskiego do zaległego spotkania 5. rundy eWinner 1. Ligi Żużlowej. Zdecydowano się na małą korektę względem poprzedniego starcia z Unią Tarnów. Tym razem Nicolai Klindt pojedzie w parze z Danielem Kaczmarkiem, a nie z Tomaszem Gapińskim.  Ten drugi wystartuje zaś w duecie z Grzegorzem Walaskiem. Juniorów prowadzić będzie ponownie Oliver Berntzon.

Początek meczu w niedzielę o godzinie 14:00. Zapraszamy na relację LIVE, która przeprowadzona będzie na naszym portalu. Kliknij tutaj, aby zobaczyć układ par.

Awizowane składy:
Orzeł Łódź

9. Marcin Nowak
10. Piotr Pióro
11. Norbert Kościuch
12. Brady Kurtz
13. Aleksandr Łoktajew
14. Jakub Sroka
15. Mateusz Dul 
16. 

Arged Malesa Ostrów Wlkp.
1. Nicolai Klindt
2. Daniel Kaczmarek
3. Grzegorz Walasek
4. Tomasz Gapiński
5. Oliver Berntzon
6. Sebastian Szostak
7. Jakub Poczta
8.

Źródło: eWinner Żużel


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.0625 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl