REKLAMAeWinner Banner

Nowe wzmocnienie drużyny z Rzeszowa!

Stadion Miejski w Rzeszowie

Stadion Miejski w Rzeszowie (fot. Piotr Kin)

W sobotę 7R Stolaro Stal Rzeszów poinformowało o kolejnym wzmocnieniu. Tym razem poznaliśmy nowego mechanika klubowego. Pomagał m.in. juniorowi Eltrox Włókniarza Częstochowa!

Pomimo ostatnich zawirowań w klubie, 7R Stolaro Stal pozyskuje kolejnego członka drużyny. Jest nim Artur Pisarek, który kiedyś współpracował z Bartłomiejem Kowalskim i Stanisławem Burzą. Nowy mechanik klubowy już był na treningu i pomagał Jakubowi Stojanowskiemu - Głównym powodem, dla którego trafiłem teraz do Rzeszowa jest moja znajomość z Prezesem Janem Madejem, a także trenerem Michałem Widerą, z którym znamy się od czasów współpracy w Świętochłowicach. Tak naprawdę już w poprzednim roku miałem zostać mechanikiem klubowym w Rzeszowie, ale różne zawirowania związane z koronawirusem skutecznie stanęły na drodze do tej współpracy w zeszłym sezonie. W tym roku ciężko już było mi odmówić – powiedział Artur Pisarek dla rztz.pl.

Już w niedzielę 7R Stolaro Stal Rzeszów podejmie na własnym obiekcie TRANS FM Landshut Devils. W pierwszym spotkaniu Żurawie przegrały dziesięcioma oczkami. Na własnym obiekcie zespół będzie chciał się zrewanżować - Już jako członek Biało-Niebieskiej drużyny mogę zapewnić, że w niedzielę jedziemy po 3 punkty – dodał nowy mechanik klubowy.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.2684 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl