REKLAMAeWinner Banner

Lech Kędziora: Zabrakło tych punktów seniorów

Lech Kędziora

Lech Kędziora (fot. Łukasz Wilk)

Orzeł Łódź po złej passie pięciu meczów bez zwycięstwa pokonał Abramczyk Polonię Bydgoszcz. Zespół Gryfów ponownie musiał sobie radzić bez Davida Bellego.

W biało-czerwonych barwach najlepiej pojechał Wadim Tarasienko. Drugim najskuteczniejszym zawodnikiem był Wiktor Przyjemski, który jest juniorem. Młody zawodnik oprócz trójki w biegu młodzieżowym przywiózł za plecami m.in. Luke Beckera. Trzech zawodników w zespole Abramczyk Polonii zdobyło po pięć punktów - Dobrze zaczął Daniel Jeleniewski, źle zaczął Adrian Gała natomiast w drugiej części zawodów odwrotnie wszystko się zmieniło i zabrakło tych punktów seniorów. Bardzo dobrze pojechał Wiktor Przyjemski, dlatego wystąpił w czternastym wyścigu. Chciałbym podziękować także kibicom, którzy przybyli i za wspaniały doping – powiedział po spotkaniu Lech Kędziora dla klubowej telewizji.  

Po piątej porażce Gryfów w tym sezonie sytuacja w tabeli robi się dla nich coraz mniej ciekawa. Orzeł Łódź dzięki wczorajszej wygranej przeskoczył Abramczyk Polonię i aktualnie ma dziesięć oczek. Dwa punkty mniej ma zespół Lecha Kędziory na szóstym miejscu. Do czwartej pozycji, która gwarantuje play-offy drużynie z Bydgoszczy brakuje sześciu oczek - Cały zespół zdaje sobie sprawę, że to są bardzo ważne mecze, jeśli mamy wejść do play-offów. Mam nadzieję, że ten czas, który będzie przepracujemy obficie i będziemy już jechać prawdopodobnie z Davidem Bellego także myślę, że to już będzie na pewno duże wzmocnienie – podsumował szkoleniowiec Abramczyk Polonii.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1291 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl