REKLAMAeWinner Banner

Pierwsze nazwiska na liście startowej Memoriału Jancarza

Martin Vaculik

Martin Vaculik (fot. Łukasz Wilk)

Jakiś czas temu podczas konferencji prasowej Moje Bermudy Stali Gorzów padła informacja o nowym terminie Memoriału Edwarda Jancarza. Turniej odbędzie się 18 lipca, a na liście startowej pojawią się kolejne nazwiska.

Tegoroczny Memoriał Edwarda Jancarza miał odbyć się na początku sezonu i być pierwszą poważną imprezą w kalendarzu żużlowym w sezonie 2021, jednak przez pandemiczne obostrzenia zawody zostały przełożone. 1 czerwca podczas konferencji prasowej w Gorzowie Wielkopolskim poinformowano, że zawody zostały przełożone na 18 lipca, odbędą się tydzień po finale IMP.

Moje Bermudy Stal Gorzów w kolejnych dniach odsłania kolejne karty, jeśli chodzi o turniej upamiętniający legendę gorzowian. Na liście startowej pojawiły się już nazwiska Martina Vaculíka, Jakuba Miśkowiaka i Dominika Kubery.

Memoriał Edwarda Jancarza wróci po rocznej przerwie. W 2019 roku zawody w Gorzowie Wielkopolskim padły łupem Przemysława Pawlickiego. Obok wychowanka Unii Leszno na podium stanęli Bartosz Zmarzlik i Kacper Woryna.

Potwierdzeni uczestnicy Memoriału Edwarda Jancarza:
Martin Vaculík
Jakub Miśkowiak
Dominik Kubera


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.2975 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl