REKLAMAeWinner Banner

Stało się. Unia Tarnów opuszcza szeregi eWinner 1. Ligi Żużlowej!

Unia Tarnów

Unia Tarnów (fot. Gabriela Niemczak)

Na trzy kolejki przed końcem oficjalnie potwierdza się to, czego od dłuższego czasu spodziewali się kibice eWinner 1. Ligi Żużlowej. Unia Tarnów oficjalnie żegna się z zapleczem PGE Ekstraligi.

W Bydgoszczy trwa właśnie spotkanie pomiędzy miejscową Abramczyk Polonią Bydgoszcz, a drużyną Zdunek Wybrzeża Gdańsk. Zapewnienie sobie wygranej przez gospodarzy po 12. gonitwie dnia oznaczała najgorsze dla drużyny z południa Polski, Unii Tarnów.

Bydgoszczanie złamali barierę 10 punktów w tabeli eWinner 1. LŻ. W sezonie zasadniczym pierwszoligowych starć do rozegrania pozostały trzy kolejki. Zakładając najbardziej optymistyczny, ale mało prawdopodobny scenariusz, iż tarnowianie zwyciężą wszystkie trzy spotkania za trzy punkty zapiszą na swoim koncie 9 punktów, które w dalszym ciągu dadzą im tylko ósme miejsce w ligowej tabeli.

Przez jedenaście rund, które rozegrano do tej pory tarnowianie nie byli w stanie zapisać na swoim koncie chociażby punktu, przegrywając każde ze spotkań. W efekcie tego tarnowianie zajmują ostatnią lokatę w pierwszoligowe stawce.

źródło: inf. własna

 


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.3441 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl