REKLAMAeWinner Banner

Wilki nie będą dłużej czekać. Jest reakcja sztabu szkoleniowego

Ben Ernst

Ben Ernst (fot. Roman Biliński )

Pięć odjechanych spotkań i zerowy dorobek punktowy - tak wygląda obecna sytuacja Wölfe Wittstock w polskiej 2. Lidze Żużlowej. Sztab szkoleniowy "Wilków" postanowił dłużej nie czekać i wyciągnąć odpowiednie wnioski.

Frank Mauer - szef niemieckiego Wölfe Wittstock - wielokrotnie powtarzał, że nie zależy mu na zwycięstwie w lidze, przynajmniej w pierwszych sezonach uczestnictwa "Wilków". Jednak nie może on też przyzwolić na tak fatalne rezultaty, które odnosi jego drużyna w tym sezonie. Na chwilę obecną po pięciu rozegranych pojedynkach nie zdobyli oni żadnych punktów, a suma "małych" oczek sięga już 136 na minusie.

Ostatnie dwa spotkania, to istne pogromy. Najpierw wysoka porażka w Landshut, następnie demolka w Rzeszowie. Przed zbliżającymi się dwoma domowymi starciami na Heidering, Frank Mauer wraz z trenerem i kierownikiem druyżyny, zdecydowali się na analizę i zmiany.

- Podczas krytycznej analizy dotychczasowych osiągnięć wszystkich aktywnych zawodników naszego zespołu, okazało się, że w dwóch ostatnich meczach Ben Ernst pozostał daleko z tyłu za swoimi umiejętnościami i oczekiwaniami względem niego. Z tego powodu zdecydowano o nie skorzystaniu z jego usług podczas meczów Wölfe Wittstock w najbliższy weekend - napisano na stronie odpowiedzialnej za media "Wilków".

Gwoli ścisłości, wspomniany niemiecki młodzieżowiec w meczu przeciwko Stali Rzeszów nie zdobył ani jednego punktu, natomiast w pojedynku z "Diabłami" z Landshut zainkasował dla drużyny 3 "oczka" w czterech startach. Kto zastąpi zatem Bena Ernsta w najbliższych spotkaniach? Tego dowiemy się zapewne już niebawem.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 3.243 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl